Лише через 15 років я нарешті дізнався правду. Щоб нe їxaти на весілля єдиній доньці він придумав звичайну відмовку. Мовляв у нього багато вaжливиx нeвiдклaдниx справ вдома. Коли в нас народився син, історія поворилась.

Вже 15 років я одружений з чудовою дівчиною І все було ще краще, якби я зміг знайти спільну мову зі своїм тестем. Що б я не робив для нього і що б не казав, він все одно тpимaв мене на вiдcтaнi й не був згoдним з таким вибором своєї єдиної доньки. Я нe poзумiв причину такого ставлення до мене. Я був готовий на все аби це змiнити.

Він був настільки проти мене, що навіть на наше весілля не приїхав. Це дуже засмутило мою кохану. Та ще більше засмутила причина, через яку він не приїхав. Сказав доньці, що саме в цей день він має дуже важливі справи, які не можна відкласти на інший день.

Я намагався все робити, щоб догодити йому. Оскільки він жив в селі сам, то ми з дружиною щовихідних їздили до нього провідати. Я завжди старався допомогти йому з господарством чи з роботами у дворі. Але що б я не робив все марно – він намагався уникати мене і не спілкуватись зі мною. Тому я припинив до нього їздити, відвідувала його лише дружина. І завжди поверталась з сумками від нього.

Коли в нас народився син історія поворилась – він не міг приїхати, бо дуже багато справ вдома в селі. Дружину це дуже засмучувало: як так можна – ні разу від народження не побачити онука. Але тесть постійно казав, що любить онука і дуже хоче побачити, але, на жаль, поки не може. А коли ми з дружиною вирішили поїхати до нього в гості всією родиною, він відмовляв нас. Переконував, що село – це не місце для маленької дитини. Але ж все навпаки. В селі свіже повітря. Та і син нарешті познайомиться зі своїм дідусем. Адже йому вже 5 років, а він його ні разу не бачив. Але тесть заперечував і не дозволяв нам приїхати всією родиною. А як раніше продовжував передавати дружиною свіжі продукти. Ще й гроші підкладав, які збирав зі своєї пенсії.

Однієї ночі пролунав телефонний дзвінок. Це була сільська лікарка, яка повідомила, що тесть дуже погано себе почуває. Не чекаючи ні хвилини, ми швидко зібрались та поїхали в село всією родиною. Коли приїхали до нього він був здивований. Дружина кинулась до нього, але він попросив її залишити нас з ним вдвох наодинці. Я був шокований і навіть не здогадувався, що саме він хоче мені сказати.

Нарешті я зрозумів чому він так ставиться до мене. Він розповів мені історію, яка все розставила на свої місця. За його словами, його батько одружився проти волі свого батька, і той настільки розгнівався, що прокляв його і весь його рід. Мовляв, ніколи не буде щасливий і тому подібне.

Тепер мені все зрозуміло. Тесть дуже вибачався переді мною. Казав, що я хороша людина, що він полюбив мене як і сина і дуже сильно любить онука. Але уникав спілкування, щоб це прокляття не передалось нашій родині. Тому обрав самотнє життя в селі, щораз відмовляючи мене приїхати до нього. Наступного ранку тесть помер. Дружина дуже оплакувала його. Я теж не стримував сліз, враховуючи ті слова, що казав мені цієї ночі.

Вночі він вперше за 15 років назвав мене сином. А я всі ці роки в шлюбі з його донькою вважав, що він не терпить мене і ще більш ненавидить нашого сина, уникаючи нас. А виявилось навпаки: так сильно любить, що захищав нас від прокляття таким незрозумілим раніше способом. Хоча я думаю, що так міг вчинити лише справжній люблячий батько.

Оцініть статтю
Дюшес
Лише через 15 років я нарешті дізнався правду. Щоб нe їxaти на весілля єдиній доньці він придумав звичайну відмовку. Мовляв у нього багато вaжливиx нeвiдклaдниx справ вдома. Коли в нас народився син, історія поворилась.