Лише краплинка жіночої хитрості і тепер у Олександра єдина і бажана лише дружина Олеся. І для цього не треба було звертати гори, кричати і виясняти стосунки.

Одного разу в гості до мене прийшла подруга. І почалася наша розмова з її дуже дивної фрази. Почуте, привело мене в шок. Олеся сказала, що її чоловік зустрічається з якоюсь іншою жінкою.

Такого я не очікувала, і мало не вилила на себе кріп з чайника, коли робила каву. Та її історія продовжилася. Як виявилося, її чоловік Саша завів молоду коханку, влаштував її до себе на роботу, задарює хорошими речами і водить по пристойним закладам столиці.

Та з тону Олесі, я зрозуміла, що так просто залишати це не буде. Розпочне боротьбу за своє щастя. І тактика була унікальною: не влаштовувала допитів, скандалів, не звинувачувала, а навпаки ставала лагіднішою до свого коханого.

Через декілька тижнів Олександр запланував поїздку по роботі. Хоча Леся прекрасно знала, що це не ділова подорож, а відпочинок з коханкою на морі. Скандалу і сварок знову не було. Мовчки зібрала його валізу, ніжно поцілувала і побажала успіху у справах компанії. Тож він навіть пообіцяв, що повезе її на відпочинок, як повернеться.

Ця «ділова поїздка» по плану повинна була тривати 10 днів, та коли пройшло навіть 12, чоловік не повернувся. Сказав, що виникли певні проблеми, а щоб вирішити їх, треба більше часу. Леся підтримала його і сказала залишатися на стільки, на скільки потрібно.

За час відсутності чоловіка, справ по господарству стало менше, часу більше і моя подруга вирішила записатися на тренування в зал. За досить короткий час її фізичних занять і правильного харчування їй вдалося скинути 5 кілограмів. Результат мене вразив. Уже мовчу про її новий імідж і оновлення гардиробу.

Та мені ж не давало спокою це пофігістичне ставлення до відкритої зради чоловіка. Він там розважається, вона тут себе приводить в порядок. Дуже і дуже дивно!

Леся ж переконувала мене, що він обов’язково кине свою молоду дівку та повернеться в сім’ю. І вона не брехала.  По приїзду Саша продовжив зустрічатися з своєю молодицею на орендованій квартирі. І все більше суперечок виникало між ними в побуті. Тож в якийсь момент чоловік зрозумів, що краще повертатися додому і бути з законною дружиною, відволіктися від хаосу, що на стороні.

В той день Леся була для Саші якоюсь особливою, не такою як завжди, не такою як всі. Їй навіть не довелося нічого робити, як через тиждень Саша не тільки покинув мимовільне захоплення, а й звільнив її з роботи через те, що не зберігала субординацію на робочому місці і лізла із своїми виясненнями стосунків.

Тепер у Олександра єдина і бажана лише Олеся. І для цього не треба було звертати гори, кричати і виясняти стосунки. Лише краплинка жіночої хитрості.

Оцініть статтю
Дюшес
Лише краплинка жіночої хитрості і тепер у Олександра єдина і бажана лише дружина Олеся. І для цього не треба було звертати гори, кричати і виясняти стосунки.