Признатись, я мріяв побачити високу, статну, ноги від вух. А прийшла маленька тендітна дівчинка.

Моя перша спроба побачення, ще в шкільних роках, закінчилась поразкою. Мені навіть в теперішній час соромно, коли згадую. Адже при спробі поцілувати, дівчина вліпила мені ляпас.

Від тих пір пройшло немало часу. Я виучився, працюю на гарній посаді, але не одружений. Робота забирала весь вільний час, тому про дівчат думати не було коли. Наразі я спробував зав’язати листування через інтернет. Але такої, щоб мені сподобалась, я не знаходив. Декілька днів назад написала дівчина Катя, що не проти зі мною спілкуватися.

Листування з дівчиною заінтригувала, відчувалося, що вона серйозна. Через декілька днів запропонував зустрітися. Відповіді не було довгенько, нарешті написала, що згодна. Я повідомив, що в мене є білети в цирк, то можемо сходити. Катя дала згоду, потім домовились, де зустрінемось. Побачивши дівчину, я розгубився. Признатись, я мріяв побачити високу, статну, ноги від вух. А прийшла маленька тендітна дівчинка. По моєму обличчю вона зрозуміла, що я розчарований. Але білети на руках, тому пішли на цирк.

Пізно ввечері, коли гуляли вулицями, розмовляли, мені не сподобалось, що Катя весь час намагається дізнатися, яке в мене фінансове становище. А коли зайшли до ресторану, і нам подали меню, Катя замовляла найдорожчі страви. Звичайно, я маю можливість оплатити замовлення, але мені не сподобалось. Можна бути трішки скромнішою. Тому, оплативши замовлення, я не став затримуватись. Подякував за вечір, і пішов не оглядаючись.
Ось здавалося б, що менш яскрава зовнішність у дівчини тим вона скромніша зазвичай, а чим красивіша тим нахабніша, а виявилося зовсім навпаки.

Оцініть статтю
Дюшес
Признатись, я мріяв побачити високу, статну, ноги від вух. А прийшла маленька тендітна дівчинка.