Людмилі пощастило, адже у свої 50 років вона виглядала приголомшливо, однак всі чоловіки тікали від неї після того, як переступали поріг її квартири

Здавалося б, 50 років – це вік, коли жінка починає жити омріяним життям, або ж присвячує себе онукам, дорослим дітям. Але моя подруга Людка обрала для себе перший варіант, оскільки дітей у неї немає.

В цьому плані їй пощастило в одному – до 50 років Людмила стала справжньою бомбою! Красунею.

Головний плюс в тому, що ця жінка у такому віці вже знає всі сюрпризи долі і не очікує ні від кого чогось неможливого. Тим паче, вона вміло розпоряджалася своєю красою.

Мені все ж таки її шкода, бо подруга в погоні за щастям у свої 50 не думає про те, що скоро на пенсію виходити, вона продовжує шукати собі чоловіка мрії, однак в цьому їй завжди не щастить…

Людмила не опускає рук і далі шукає свого супутника життя, однак варто зауважити, що вона вже не сподівається знайти принца, стала більш-менш реалісткою.

– Привіт подруга! – одного дня зателефонувала мені не зовсім вчасно подруга – здається я, нарешті закохалася.

Не скажу, що це мене здивувало, бо нічого іншого я від неї й не очікувала. Закохується Людмила регулярно, але у відповідь почуттів не отримує, незважаючи на природню красу.

– Цілу годину у мене в кабінеті просидів – захоплювалася подруга. – Такий неймовірний тип чоловіка, справжній красень! Військовий пенсіонер … а у нас він тепер новий начальник СБ України. Коротше, я пропала. Побачення у нас сьогодні.

-На нейтральній території?

-Ні, до мене прийде!

Не встигла я порадити не поспішати з побаченням в квартирі, як Людка скрикнула “Ой, вибач” і кинула слухавку.- Ну що ж, небезпеки то ніякої немає – подумала я – Колега все таки.

Приголомшила мене подруга рано вранці наступного дня.

-Все! Досить з мене, від сьогодні ніяких чоловіків, втомилася я стільки розчаровуватися! – задихаючись від обурення, подруга забігла до мене на кухню. – Кави давай.

Трохи відступлю від теми. Людмила – рідкісна представниця жінок, якій байдуже на інтер’єр своєї квартири. Так на кухні у неї стіл, стільці, плита, холодильник і відро для сміття під білою емальованою раковиною, на стіні красуються обшарпані шпалери.

За таким же принципом обстановка і в єдиній кімнатці. Суцільний функціонал, супер-мінімалізм і наплювацьке ставлення до затишку.

Всі свої фінансові потоки Люда витрачає на свій зовнішній вигляд – одяг, косметика і прикраси.

Також вона любить побалувати себе вишуканими стравами домашнього або ресторанного приготування.

Так ось “справжній полковник”, брутальний чоловік був настільки здивований і розчарований спартанською обстановкою в невеликій квартирці Люди, що у нього вирвалася фатальна для їх відносин фраза: “А що це у тебе ремонт такої дешевенький?”

Ну а подруга моя, розгубившись, не знайшла нічого кращого, ніж виставити гостя за поріг.

– Немає зараз справжніх чоловіків – горювала вона, п’ючи каву. – Навіть цей, старий пень … йому пора вже про душу думати … шукати, хто стакан води подасть … а йому замки подавай з принцесами.

– Найприкріше, що він не здивувався і не засмутився, коли я на двері показала. – понуро мовила Наталя. -А я то ванну два години приймала, маску робила .. коту під хвіст.

– Краще б ти шпалери поклеїла і картоплю зварила – сказала я, знаючи, що подруга не образиться на мене.

– Адже чоловікам комфорт потрібен. А незатишні казарми і красуні біля казарм йому і в армії набридли. – по-своєму розсудила я.

Не знаю, чи має рацію я, але мені здається, що будь-якому чоловіку, а, особливо у віці, потрібна поруч добра, затишна господиня, а не топ-модель в обшарпаної квартирі.

На мою думку, Людмила через вічну погоню за чоловіками забула, що в домі взагалі немає ремонту, а ми ж то знаємо, що чоловіки у віці спочатку звертають увагу на це, як не крути!

Оцініть статтю
Дюшес
Людмилі пощастило, адже у свої 50 років вона виглядала приголомшливо, однак всі чоловіки тікали від неї після того, як переступали поріг її квартири