Мабуть, довго Настя перемивала б мої кісточки, але я не витримав. Запитав, — а працювати не пробувала? Тиша в слухавці була хвилин дві, мабуть, побачила, кому телефонує

Ми з братом завжди разом ще з самого дитинства. Ми двоюрідні, на канікули їздили до бабусі й жили там все літо, поки батьки не заберуть у школу. Я допомагав Роману в усьому, підтримував, коли в того був непростий період в житті. Наразі брат одружений, має двійко діток. Я все ще шукаю дівчину моєї мрії, але поки що не зустрів. Маю свій бізнес, тому проблеми в грошах у мене немає. Роман працює таксистом, гроші є, але дружині його завжди мало. Якщо приходжу до них в гості, і Настя (дружина Романа), затіває сварку про нестачу коштів, то відразу йду звідти, не хочу слухати, як вона «пиляє» свого чоловіка.

Можливо, дивлячись на них, мені не дуже хочеться заводити сім’ю. До речі сказати, разом зі мною вони побували на всіх курортах, які мені по кишені. Я ніколи не рахував, скільки коштів витрачаю на їхню сім’ю. Одного разу у мене задзвонив телефон, дивлюся, Настя. Піднімаю слухавку, і не встиг сказати «алло», як вона почала говорити. З того, що говорила, зрозумів, що телефонує своїй подрузі, і її розповідь дослухав до кінця.

Почала говорити про те, що який поганий і жадібний у Романа брат. Їм, бідним він не дає й копійки, діти також страждають від того, що навіть не купить мопед для них. А міг би купити гарний будинок, адже живуть вони у квартирі, діти ростуть, стає тісно. Сам побудував такий будинок, неначе палац, але нас не запрошує пожити в ньому. Не одружується, тому, що ціни собі не складе.

Мабуть, довго Настя перемивала б мої кісточки, але я не витримав. Запитав, — а працювати не пробувала? Тиша в слухавці була хвилин дві, мабуть, побачила, кому телефонує. Я не став ждати, що буде далі, а відключився. Заблокував дзвінки від Насті й Романа також. Боляче усвідомлювати, що рідні люди можуть так негативно говорити за спиною. Адже для них я не жалів нічого, всі забаганки, які можу виконати, виконував.

Відтоді ми не спілкуємось, як вони живуть, на які курорти їздять мені не цікаво. Я довго не міг прийти в себе від почутого, почав недовіряти людям. Та поруч зі мною з’явилася дівчина, про яку мріяв завжди. Вона підтримала, ми багато розмовляли на різні теми, а більше про те, які бувають невдячні дріб’язкові люди. Мабуть, життя підкидає різні випробування, і до них не завжди готовий.

Оцініть статтю
Дюшес
Мабуть, довго Настя перемивала б мої кісточки, але я не витримав. Запитав, — а працювати не пробувала? Тиша в слухавці була хвилин дві, мабуть, побачила, кому телефонує