Ліда не справилася з управлінням, і в’їхала в кювет. Подруга вим _ агає десять тисяч доларів, щоб ремонтувати й не заявляти в поліцію.

Максим познайомився з Лідою на автобусній зупинці. Чекав свого автобуса, глянув іде дівчина, така собі, нічого, красива. Порівнявшись із ним зненацька підвернула ногу. Максим підтримав дівчину. Допоміг зайти в автобус. Виявляється вона також чекала того автобуса, що і чоловік. Навіть вийшли на одній зупинці. Там і познайомилися. Максим довів Ліду до кафе, де вона повинна зустрітися з подругою. Обмінялися телефонами й розійшлися.

Зателефонував Максим наступного дня, запросив дівчину на побачення. Почали зустрічатися. Вже через місяць знайшли квартиру і поселилися разом. Максим так закохався, що не хотів залишати Ліду навіть на ніч. Вони обговорювали майбутнє весілля. Заяву поки що не подавали. Спочатку познайомляться з батьками. Ліда сказала, що вона сирота, батьки загинули в аварії. Вірніше померли в лікарні. Поки вони лежали, Ліда продала квартиру, щоб купувати дорогі препарати.

Батьків не врятувала, і за квартиру кошти закінчилися. Наразі винаймала квартиру, поки не зустріла Максима. Чоловік розповів, що складає гроші, щоб купити квартиру, залишилося накопичити зовсім небагато. На весілля накопичать окремо. З мамою Максима все не виходило зустрітися. У Ліди постійно виникали якісь невідкладні справи. Вирішили, що познайомляться на весіллі.

Одного разу Ліда телефонувала Максиму на роботу, просила вийти, вона чекає. Вся в сльозах, дівчина розповіла, що попросила в подруги проїхати на її машині. Тільки від’їхали, аж раптом летить велика машина. Ліда не справилася з управлінням, і виїхали в кювет. Вони з подругою цілі, а машина дуже погнута. Подруга вимагає десять тисяч доларів, щоб ремонтувати й не заявляти в поліцію. Де вона скаже, що я машину вкрала. Гроші повинна віддати протягом трьох днів. Максим не роздумуючи, поїхав до мами, щоб взяти кошти. Мамі все розповів, але вона почала спиняти хлопця. Щось тут не те. Просила не поспішати, але Максим не послухав. Віддав Ліді кошти й пішов на роботу.

Увечері Ліди не знайшов. Заявив у поліцію, показав фотографію. Чоловікові показали фотографії шахраїв. Серед них упізнав свою дівчину. Ось так Максим залишився без грошей.

Оцініть статтю
Дюшес
Ліда не справилася з управлінням, і в’їхала в кювет. Подруга вим _ агає десять тисяч доларів, щоб ремонтувати й не заявляти в поліцію.