«Максим розглядав свої 3аcмaльць0вані руки і думав про те, що шансів у нього зовсім мало. Навіть у якусь мить був порив піти звідси геть»

Максим тривалий час не міг знайти собі роботу за фахом. А все життя він пропрацював слюсарем. І ось сьогодні його запросили на співбесіду.

Він, звісно, хвилювався. Адже від цієї розмови залежить його майбутнє. Вночі навіть проснувся і тривалий час вовтузився в ліжку. За двомісячний час пошуку це було перше місце, де б він дуже хотів працювати.

Зранку похапцем попив кави і поспішив на маршрутку. Вийшов заздалегідь – не любив спізнюватися. Одягнувся пристойніше, бо все-таки офіційна зустріч.

Неподалік від зупинки він зауважив старшого чоловіка, що возився з поламаною машиною. Максиму стало шкода старенького водія, тому підійшов йому допомогти. Але поламка була серйозна, тому Максим закотив рукави і зайнявся серйозно ремонтом.

Збігла година часу, і ось машина на ходу. Але він спізнюється на співбесіду. Зізнався водієві, що втратив багато часу і, мабуть, вже нема змісту їхати на цю зустріч.

Водій уважно вислухав свого добродія і все-таки зумів переконати Максима, що треба їхати.

У коридорі товпилося чимало молодих мужчин. Максим розглядав свої засмальцьовані руки і думав про те, що шансів у нього зовсім мало. Навіть у якусь мить був порив піти звідси геть. З авдиторії один за одним виходили чоловіки після співбесіди з похнюпленими обличчями, що свідчило про їх провал.

Ось прозвучало прізвище Максима. Він неквапом зайшов і був вражений – перед ним сидів старенький водій машини, яку він сьогодні допомагав ремонтувати.

Анатолій Олексійович глипнув на Максима з-під лоба і усміхнувся:

-Ось ми знову зустрілися, молодий чоловіче! Сідайте. Співбесіду ви в мене пройшли ще там, коли ремонтували машину. Ви – хороший майстер!

Максим аж ніяк не очікував такого повороту подій. Він був щасливий, що врешті знайшов те, що так довго шукав. Можна сказати, його привела сюди сама доля.   

Оцініть статтю
Дюшес
«Максим розглядав свої 3аcмaльць0вані руки і думав про те, що шансів у нього зовсім мало. Навіть у якусь мить був порив піти звідси геть»