Максим знає, що мама не любить його, як би гірко це не звучало. Скільки себе пам’ятає, йому не давали ні хвилини відпочивати

Максим поспішав на свою квартиру. Сьогодні, після роботи він зайшов до батьків, щоб допомогти пересунути шафу. Мамі захотілося змінити обставини, переставити меблі по іншому. Максим звик, що всю важку роботу запрошують робити його. Менший на три роки брат Михайло, таким не займається, хоч живе з батьками. Максим знає, що мама не любить його, як би гірко це не звучало. Скільки себе пам’ятає, йому не давали ні хвилини відпочивати. Коли приходив зі школи, в його обов’язки входило прибрати у квартирі, приготувати вечерю. Мама прийде стомлена, тому, якщо не буде приготовлено, буде сваритися. Їй немає діла, коли хлопець робитиме домашнє завдання. Максима сварили, коли молодший брат зробить шкоду, і покаже рукою на нього. Мама і не подумає розібратися, хто правий. Винен Максим.

Михайло з роками не став кращим. Як і раніше, в усіх своїх негараздах звинувачував старшого брата. Тому виріс ледачим, егоїстичним. Максим навпаки. З раннього дитинства привчений до відповідальності. Тому наполеглива праця дала свої плоди. Після школи пішов працювати, мама сказала, що платити за його навчання, немає коштів. Працював добре, начальство помітило, запропонували піти вчитися на заочне відділення.  Після навчання отримав гарну посаду. Взяв квартиру в кредит. Наразі живе окремо, але мама не може заспокоїтися, що не віддав квартиру Михайлу. Тоді ж під час сварки й запитав, чому вона його так не любить. Тому, говорить, що схожий на мою свекруху, а я її терпіти не могла. А ти, продовжує, і обличчям, і вдачею в неї вдався. Не почуваю я, говорить, що ти мій син.

Від таких слів образа накрила надовго. Два роки не спілкувався з сім’єю. Михайло телефонував інколи, якщо гроші мама не дає, то просив у брата. А так, ні мама, ні тато його не чіпали. Їхня байдужість ображала ще більше. За той час, поки не спілкувався з сім’єю, виплатив кредит за квартиру, натомість взяв другий кредит, на машину. Михайло про машину дізнався випадково, йшов через дорогу, а в цей час проїжджав Максим на машині. Розповів дома, що брат добре влаштувався. Тільки після цього батьки вирішили провідати сина. Відвідини були з однією метою, забрати машину собі, а він нехай іншу візьме.

Максим відповів так, давати я вам не буду нічого. То все зароблене моєю працею. Якщо вам треба щось допомогти по господарству, я не відмовляюся. Але в мене ви більше нічого не просите, достатньо я допомагав. Краще б Михайла спровадили, нехай спробує заробляти гроші, а не тільки витрачати. Відтоді спілкуються, але тільки по ділу.

Оцініть статтю
Дюшес
Максим знає, що мама не любить його, як би гірко це не звучало. Скільки себе пам’ятає, йому не давали ні хвилини відпочивати