«Малий дуже хотів побачити тата, посидіти в нього на колінах, прогулятися разом з ним в парку. А тато його не любив і взагалі не сприймав»

https://racurs.ua/ua/1895-vyhovannya-dytyny-babka-v

Любові Ігорівній давно вже пора на пенсію виходити. А вона ще працює заради улюбленого внука. Хочеться малого чимось потішити. Адже батьки зовсім забули за дитину.

Сашку вже скоро виповниться вісім рочків. Тато чомусь не зжився з його мамою і вже більш як два роки живе з іншою жінкою. Няньчить її двох дітей. А про Сашка й чути не хоче. Можна сказати, що ненавидить дитину. І за що – питається. Не склалося з його мамою – це таке. А дитина тут ні при чому.

Бабуся при кожній нагоді забирає внука до себе. Любить побавити його чимось смачненьким. Часто малий зовсім голодний приходить до неї. Мама також після розлучення любить загуляти. Може пропасти на кілька днів. І малий сидить сам вдома голодний. От молодь пішла…

Хіба вона так виховувала свого сина? Хотіла бачити в ньому порядну людину. А він? З чужими дітьми няньчиться, а рідного сина на поріг не пускає. Ех!

Муляють прикрі думки жінку.

Тим часом малий вже дзвонить у двері. Вона йде йому назустріч, обнімає, як найріднішого. Здається сина так не обнімала, як внука. Малий залітає у ванну, миє руки і сідає за стіл – голодний.

 Любов Ігорівна нишком спостерігає за малим:

-Он який красивий, – думає вона. – Добрий і дуже розумний. А з батьками йому не повезло.

-Бабусю, а тато точно не приїде, – перепитує Сашко.

-Ні, дорогий. Не приїде. У нього тепер інша дружина, – сумно відповідає Любов Іванівна.

-І може, в них також народяться діти? – не вмовкає малий.

-Може…

-Так у мене може появитися братик або сестричка?

 Жінка нічого не відповіла. Її гризла думка про те, що десь у вихованні сина вона все-таки допустила якусь помилку, що він так цинічно ставиться до рідного сина.

Любов Іванівна підійшла до Сашка і погладила його кудряву голівку, припрошуючи:

-Їж, дорогенький, їж… Виростеш і все зрозумієш. Тільки не чини нікому боляче…

https://racurs.ua/ua/1895-vyhovannya-dytyny-babka-v

Сашко ще був надто малим, щоб цілком усвідомити, що батько вчинив не так. Але він відчував дуже гостро його відсутність. Так, він би дуже хотів часом посидіти в тата на колінах, прогулятися з ним в парку чи покататися не велосипеді. І чого це тато так не хоче його бачити?

Оцініть статтю
Дюшес
«Малий дуже хотів побачити тата, посидіти в нього на колінах, прогулятися разом з ним в парку. А тато його не любив і взагалі не сприймав»