Малюк неправильно лежав у животі матері. Подивіться, як чоловіку вдалося це виправити

Природне положення малюка під час народження – головою вниз. Таке положення дитини означає, що пологи пройдуть з мінімальними ускладненнями.

За 9 місяців дитина крутиться у животі і чим ближче до дня «Х» має повернутися в класичне положення. Але навіть якщо цього не сталося, не варто панікувати. Якщо дитина лежить ногами вперед до «виходу» або впоперек, то це всього-на-всього означає, що пологи будуть трошки іншими. Вони будуть проходити під пильним поглядом лікарів.

Не існує певного тижня або дня, в який жінки можуть очікувати, що їхня дитина займе необхідне положення. У деяких випадках дитина перевертається вже на початку пологів або за кілька годин до початку. У інших жінок це відбувається за кілька днів або тижнів до початку родового процесу.

Переворот в нормальне положення ближче до дня пологів зазвичай відбувається у жінок, які вже мають дітей. Це пов’язано з тим, що їх організм вже знайомий з родовою діяльністю, тому тазу може знадобитися менше часу, щоб пристосуватися до цього процесу.

Якщо пологи вже на носі, а дитина ще не зайняла традиційне положення, жінка може спробувати допомогти дитині. Цьому можуть сприяти:

  • Сидіння на м’ячі для пологів;
  • Піші прогулянки;
  • Присідання;

Ці дії допомагають розкрити стегна і розтягнути м’язи тазу. Це може спонукати дитину просунутися в таз.

До вашої уваги відео, на якому чоловік вручну перевертає немовля прямо в животі матері. Попереджаємо вас: не варто повторювати це самостійно!

Оцініть статтю
Дюшес
Малюк неправильно лежав у животі матері. Подивіться, як чоловіку вдалося це виправити