Мама була проти! А я хотіла жити своїм власним життям!

Моя мама була проти! А я хотіла жити своїм життям! Я розумію, що з дочкою важко розставатися, але я доросла… В мене є чоловік якого я кохаю, а він кохає мене і ми будемо жити разом!

Непроста історія стосунків з матір’ю полягає у тому, що вона не хотіла відпускати мене з батьківського гнізда. Їй було зручно і їй подобалося, те що я живу разом з ними.  Мій батько працював на заводі, а мама медсестрою в лікарні. Я розумію, що вони обоє втомлювалися і намагалася допомогати їм по максимуму аби віддячити за те, що виростили мене і стільки сил вклали в моє виховання. Я прибирала, куховарила і робила всі можливі справи по дому. В той  же час я навчалася. Невдовзі я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Почала приділяти йому час… Ми ходили разом у кіно, в кафе, гуляли в парку… Мама тоді сказала, що я останнім часом мало часу приділяю і їй і батькові. Я намагалася пояснити їй, що зустріла кохану людину і очікувала, що вона радітиме  і розділить зі мною мої відчуття… Я чекала якихось порад від мами та нажаль не отримала жодної поради і підтримки в тому числі.

За певний період часу я повідомила своїм батьками про те що виходжу заміж і переїжджаю… Досі не можу забути цей скандал, який був чутний на весь будинок. Сусіди однозначно отримали насолоду від перегляду мелодрами в реальному житті!

Не дивлячись на неприємну ситуацію з переїздом, я це зробила. Ми одружилися і жили разом з моїм чоловіком. Та історія продовжувалася. Моя мама щодня до мене телефонувала і просила допомогти… плакалася, що їй тяжко. Саме тоді батько вийшов на пенсію і почав час від часу зустрічатися зі своїми друзаями, які стали його новим захопленням, від надмірної кількості вільного часу. Щоразу після таких зустрічей тато був у не дуже тверезому стані. Це непокоїло вкрай маму і вона телефонувала аби я з ним поговорила з цього приводу. Мама часто забувала вимкнути якісь прилади вдома, коли йшла на роботу; гроші, коли розрахувалася на касі. Інколи мені здавалося, що все це навмисне. І при виникненні таких ситуацій вона завжди телефонувала мені.

Мого чоловіка відверто кажучи це непокоїло і іноді навіть нервувало, так як часом ці дзвінки могли бути посеред ночі і я мусила одразу мчати в кінець міста, так як не могла повноцінно оцінити ситуацію і її складність.

Вршеті-решт чоловік сказав, що мені пора поговорити серйозно з батьками і пояснити, що по кожному виклику я бігти не буду, що в мене є сім’я і я маю інші обов’язки. Вони мусять справлятися самостійно. І він правий на всі сто відсотків! Я сподіваюсь, що і мама моя зрозуміє мене, адже так жити не можливо! Вона руйнує по-тихеньку моє життя і сім’ю! 

Оцініть статтю
Дюшес
Мама була проти! А я хотіла жити своїм власним життям!