Мама Ольги з’явилася на порозі їхнього будинку тільки тоді, коли засумувала дома одна. Жити для себе виявляється швидко набридає

Віктор з Ольгою мають двоє дітей. Діти ходять в дитячий садок. Нарешті Ольга вийшла на роботу. Річ у тім, що працювати приходиться інколи й в вихідні дні. А про лікарняні навіть говорити не треба. Такі умови роботи. Тому перед виходом на роботу Ольга просила свою маму, щоб допомагала, якщо буде потрібно. Вона сказала, щоб мама знала. Але такої відповіді не чекала. Виявляється мама не збирається сидіти з дітьми. Вона хоче пожити для себе, і в її плани не входить займатися малечею.

В такому разі чоловік попросив свою маму, якщо треба буде, щоб допомогла. Свекруха відразу погодилася.На щастя, діти хворіли не часто, тому в основному ходили в дитячий садок. Лише на вихідних вони були з бабусею. Їм так подобалося гратися з бабусею Лідою, що з радістю бігли до неї, як тільки випадала нагода.

Мама Ольги з’явилася на порозі їхнього будинку тільки тоді, коли засумувала дома одна. Жити для себе виявляється швидко набридає. Коли відмовила Ользі, вони перестали ходити до неї. Спочатку їй це подобалося. Залишили в спокої. Але пізніше самотність дала про себе знати. Коли зайшла в будинок до дочки, почула, як маленька Соня смикає маму за руку і питає: мамо, мамо, що то за баба до нас прийшла? Мама Ольги удала, що не почула тих слів. Але відтоді почала часто провідувати внуків, і по черзі зі свахою забирати на вихідні.

Діти звикли, що в них є наразі дві бабусі, які приходять завжди з подарунками. Вони з веселими криками біжать їх зустрічати.

Оцініть статтю
Дюшес
Мама Ольги з’явилася на порозі їхнього будинку тільки тоді, коли засумувала дома одна. Жити для себе виявляється швидко набридає