Мама п0кинула дитину на морозі і його знайшла собака, що вирішила допомогти малюку.

Ця історія сталась з десяток років тому, коли ще на Україні морози були такими сильними, що люди у селах жартували, що й собаку б навіть не вигнали б з дому. Саме тоді й сталась історія, що змушує плакати людей від здивування, жаху та замилування вчинком звичайного дворового пса.

Сусіди здивовано між собою обговорювали те, що на сходах у такий мороз два дні лежить собака й не підіймається, але дихає. Щоб врятувати собаку від замерзання сусіди пішли стукати до сусідки, але перед тим побачили, що собака прикриває собою маленьку дитину…

pinterest.com

Хлопчику, що ховався під шерстю собаки, було всього два роки й на вулицю його виставила горе мама. Якби не дворовий собака, що побачив напівзамерзлого хлопчика, то шанс вижити був би неймовірно малим.

Собака протягом 2 днів грів маля й нікуди не відходив від нього. Сусіди негайно поїхали з ним до лікарні, де йому встановили важку гіпотермію й сильне ослаблення організму, але це було нічим, адже хлопчик все ще залишався живим завдяки вуличному псу.

mysekret.ru

На цю мить маму хлопчика ув’язнили. Хлопчик проживає у дитячому будинку, але з ним все добре, він здоровий та живий, а вулицями цього села й досі бродить пес герой, що не злякався віддати за малюка своє життя.

Цей випадок жахливий і дивовижний водночас. Адже людяністю тут володів саме пес, що рятував малюка від замерзання, доки його мама не зрозуміло де гуляла майже тиждень, залишивши сина на морозі (поліція її шукала протягом 5 днів після того, як було знайдено хлопчика).

Вважаю, що тут собака стала кращою «мамою», ніж людина! А ви як думаєте?

Оцініть статтю
Дюшес
Мама п0кинула дитину на морозі і його знайшла собака, що вирішила допомогти малюку.