Мама Ярослава попросила документи на квартиру. Хоче подивитися. Коли побачила на кого оформлена квартира зблідла на очах.

Коли Ярослав і Валерія одружилися, постало питання про квартиру. Спочатку вони винаймали житло. Потім пішли розмови, щоб купити. Мама Ярослава говорила, що потрібно скластися з двох сторін і купити молодим. Адже потрібно мати власну квартиру. Нещодавно молоді повідомили, що чекають дитину.

У Валерії тато фінансовий директор. Він з самого початку пропонував купити квартиру для донечки ще до весілля. Свати у свою чергу відмовляли. Говорили, що потім разом купимо. Але минув рік, ніхто не говорить про обіцянку купити житло. Лише коли діти підняли цю тему, почали знову говорити. Мама Ярослава в першу чергу бідкалася, щоб квартиру записали на двох.

Взагалі то Віталій Сергійович не проти, щоб свати самі купили квартиру і нехай записують на свого сина. Але чомусь вони вижидають. Коли чоловік показав Валерії і Ярославу квартири з яких потрібно вибрати одну, яка сподобається, Ярослав розумів, що такі квартири та гроші хороші коштують.

Валерія вибрала квартиру, яка їй сподобалася. Вона мовила, що буде жити тільки в цій квартирі. Ярослав мовчки спостерігав. Він відійшов у сторону і телефонував мамі. Розповів, скільки коштує квартира, яку вибрала дружина. Потім довго слухав, що говорила мама. Повернувшись, сказав Віталію Сергійовичу, що його батьки погоджуються. Ось тільки наразі грошей в них обмаль. Якщо він заплатить повністю за квартиру, то мама потім половину поверне Віталію Сергійовичу.

Через деякий час молоді переїздили в нову квартиру. Вони розставляли меблі по своєму смаку. Тато Валерії задоволений, як радіє донечка. Сьогодні увечері збереться вся родина у квартирі молодих, щоб побачити як вони розташувалися. Наразі у Валерії багато справ. Потрібно прибрати, приготувати вечерю. Тато говорив, що замовить все необхідне. Але Валерія хоче своїми руками приготувати щось. Увечері прийшли батьки Ярослава і Валерії. Вони ходили по кімнатах роздивлялися, схвально кивали головами, подобалося все. Коли сіли за стіл, мама Ярослава попросила документи на квартиру. Хоче подивитися. Валерія стенула плечима, і принесла документи. Мама Ярослава зблідла на очах, коли побачила на кого оформлена квартира. А оформлена вона на Валерію.

Віталій Сергійович незворушно дивився на сваху. Потім сказав:
– Коли буде обіцяна половина грошей, тоді переоформимо на двох. Я заплатив сам, тому моя дочка буде володіти квартирою повністю. Проти Ярослава я не маю нічого, але і дурити себе не дозволю.
Мама Ярослава сиділа мовчки, не вийшло те, що вона задумала.

Оцініть статтю
Дюшес
Мама Ярослава попросила документи на квартиру. Хоче подивитися. Коли побачила на кого оформлена квартира зблідла на очах.