” Маман, а що у нас є поїсти?”. Як син мого чоловіка ярмом повис у нас на шиї

Зі своїм другим чоловіком, Андрієм, я познайомилася на зупинці. Йшов дощ, я запізнилася на свій автобус. Андрій їхав машиною, запропонував підвести. Так почалася наша історія. Через 6 місяців ми розписалися, і стали жити в його квартирі. Свою квартиру я поки здала в оренду.

Я  виховувала дітей сама, чоловіка не стало давно. Андрій вже 7 років, як розлучений, має сина. Мої діти  вже дорослі, усі мають свої родини. Син Андрія, Артем, йому 28 років.Розлучений програміст, постійно знаходиться у пошуку себе. На роботі не затримується, тому часто позичає гроші в батька. Я вважаю це неприпустимим, бо Артем вже дорослий чоловік. Він повинен бути самостійним.

Після розлучення Артем спочатку жив у матері. А його мама  теж вирішила не гаяти часу, і почала влаштовувати особисте життя. Вона чомусь вирішила, що її особисте життя для неї важливіше і почала водити додому своїх кавалерів. Вона змінювала їх з постійною регулярністю, між сином новими обранцями траплялися сварки.

Так Артем переїхав до нас. Мені здається, що колишня Андрія навіть зраділа і швиденько відправила сина   до батька. Я знову нічого сказати не могла, адже, коли виходила заміж за Андрія то знала, що у нього є син.

Ось цей ледацюга переселився до нас. Користі від нього жодної, одні збитки. Цілими днями лежить на дивані, грає в ігри на ноутбуці, і живе за наш рахунок, їсть на хліб.

Я спочатку намагалася поводитися  стримано і навіть налагодити контакт з ним, але це було потрібно тільки мені. Судячи з його поведінки, він спеціально виводить мене з себе кожен день і отримує задоволення від цього.

Поселився в нашій оселі  як у безкоштовному  готелі. Я після роботи,  як покоївка щодня за ним прибираю. Готую їсти, перу речі.

Одного дня я прийшла втомлена з роботи. З порогу Артем сказав такі слова:

Маман, а що у нас сьогодні на обід?

Яка я тобі в біса, маман! Як ти зі мною розмовляєш? Того вечора я не витримала і вирішила з чоловіком поговорити.

Треба, – кажу, – Артема на роботу відправити. Він цілими днями сидить за комп’ютером. А так піде на роботу, почне сам заробляти і буде цінувати гроші, чужий труд. Можливо, знайде когось і одружиться. Йому майже 30, потрібно давно ставати на ноги, дітей заводити. А не ховатися  за батьківськими плечима.
Чоловік мене послухав і влаштував сина до себе на роботу. Артем працює  там вже 5 місяців. Але поки шукати інше помешкання не збирається. Йому і так добре.

А я от думаю: “Для чого мені був потрібен той другий шлюб?” Не мала баба клопоту. Жила б зараз у своє задоволення, і горя не знала. 

Оцініть статтю
Дюшес
” Маман, а що у нас є поїсти?”. Як син мого чоловіка ярмом повис у нас на шиї