“Мамо, тату, мені Рома пропозицію зробив,я погодилася, але підемо ми до РАГСу тільки вдвох, в джинсах і футболках”,-щебетала Аліна

“Мамо, тату, мені Рома пропозицію зробив,я погодилася, але підемо ми до РАГСу тільки вдвох, в джинсах і футболках”,-щебетала Аліна.

Дочка просто з порогу  здивувала батьків новиною й показала красиву обручку на пальці.  Аліна з Романом жили разом два роки. Батьки давно цікавилися, коли вони одружаться, тому новині приємно зраділи.

От молодці, давно пора. Дату вже вибрали? А ресторан? Треба якийсь гарний, просторий, бо гостей буде багато. Усіх родичів треба завчасно запросити, уточнити хто приїде,- не зупинялася мама.

Ми хочемо просто розписатися й посидіти з батьками та друзями в кафе, а на зекономлені гроші поїхати у весільну подорож. Так зараз багато хто робить,-сказала Аліна.

Першим підняв на глум таку ідею батько:

Хм…Я так розумію, що нормального весілля не буде? А що ми родичам скажемо? В нас єдина дочка заміж правильно, як усі,  повинна вийти, а не такий цирк на дроті. Значить так, я проти такого розпису.

І почалися довгі місяці по вмовляння Аліни  на весілля, підключилися практично всі, її батьки, бабусі, дядьки й тітки. Рома та Аліна намагалися знайти компроміс між своїми бажаннями та ордою родичів.

Джерело: wedus.online

Нарешті молодята погодилися на офіційне весілля, тільки без викупу, дурних конкурсів та крадіжки нареченої. Ну і звичайно, ноги тещі ніхто не планував мити. На цьому і вирішили.

Аліна з Романом купили обручки, замовили гарний ресторан та  виїзну реєстрацію.  Аліна як заведена намагалася продумати кожну дрібницю. В її голові був намальований план в докладних деталях, найменший відступ від якого загрожував смертною карою. У день весілля все пішло не за планом.

Виїзна реєстрація проходила під відкритим небом, поки дівчина зачитувала нам текст про «згодні, не згодні», який тривав близько двадцяти хвилин,  гостей поливала злива, що закінчилася відразу після цієї промови. Гості сиділи під парасолями, як мокрі кури. Всі намокли до нитки. Під час  весільної фотосесії дощ теж не зупинявся.  

Піднявши настрій алкоголем, Рома з Аліною цей дощ приписали до подарунка природи і вирушили з гостями до ресторану. Ближче до кінця вечора ці самі гості не втрималися і вкрали наречену. Ну яке ж весілля без крадіжки нареченої?  Поки наречений вирішував питання з “грабіжниками”, розізлилася ведуча, бо крадіжка нареченої не входила у її сценарій.

Потім дядя Коля з Бердичева випадково сів на свічки для сімейного вогнища. А  потім, через декілька днів після весілля молодята дізналися, що під час дощу на об’єктив фотографа потрапило кілька крапель, які він не прибрав, і всі фото були неякісні, а під час звернення  гостей до майбутньої дитини, він просто забув перемкнутися в режим відео. Ось така халепа! От і слухай після цього родичів! 

Після весілля минуло 3 роки, і тема його в родині продовжує бути закритою…З усього весільного безумства залишився тільки один теплий і пам’ятний момент, коли за день до офіційного свята з родичами і білою сукнею, Рома з Аліною стояли в РАГСі, і розписувалися  без урочистостей. Тоді вони були справді щасливими, в футболках та джинсах.

Були тільки Рома, Аліна та їхнє кохання. 

Оцініть статтю
Дюшес
“Мамо, тату, мені Рома пропозицію зробив,я погодилася, але підемо ми до РАГСу тільки вдвох, в джинсах і футболках”,-щебетала Аліна