Маріє, чому вдома немає нічого поїсти. Ти ж знаєш, що я з рибалки приїду. Поки доїхав, проголодався. А ти що собі думаєш, розліглася.

Сьогодні субота. Вчора Михайло з друзями поїхали на вечірню рибалку. Риби наловили не багато, але відпочили добре. Залишилися на ніч. Палили багаття, варили уху, добре посиділи. Додому з’явився уже під вечір. Михайло знає, що сьогодні Марія вдома прибирає, готує щось смачненьке. Адже так вона завжди робить у вихідні. Тому йшов в надії добре повечеряти, та лягти перед телевізором. Адже вчора не дивився новини, потрібно надолужувати.

У квартирі тихо. Пройшов у кімнату. Дружина лежить на дивані з закритими очима. Пройшов на кухню, відкрив холодильник, а там пусто. Навіть каструлі з супом немає. Михайло вернувся в кімнату:
– Маріє, чому вдома немає нічого поїсти. Тобі що, важко приготувати? Ти ж знаєш, що я з рибалки приїду. Поки доїхав, зголоднів. А ти що собі думаєш, розляглася.
– Якщо тобі не важко, то приготуй сам, – тихим голосом промовила дружина.

Чоловік від обурення почав кричати, але жінка лежала мовчки. Їй несила поворухнутися, так болить голова, а Михайло не зупиняється. Навіщо йому дружина, коли самому потрібно робити. Він приїхав стомлений, бажає відпочити. А тут їсти немає, та ще й диван зайняла. Марія слухала те і думала, з ким живе? Адже навіть не спитав, чому вона лежить, а кричить, їсти йому подавай.

Жінка ледве підвелася і пішла в спальню на ліжко. Закрила за собою двері, щоб менше чути крики. На ранок їй стало легше. Вона все думала. Їй 58 років, а вона працює. Подяки ніякої. День на роботі, потім друга зміна вдома. І так кожен день. У вихідні також знаходиться якась робота. Все немає коли відпочивати. А вчора, коли хворіла, Михайло навіть не спитав, що з нею? А кричати, їсти немає нічого. Невже вона не заслужила уваги зі сторони чоловіка?

Коли вийшла, чоловік сидів насуплений. Марія почала говорити:
– Я подумала, ти вчора говорив про розлучення. Так от, я згодна. Розлучаймося, розміняємо квартиру і житимемо кожен собі. Ти вчора навіть не спитав, чому я лежу і як себе почуваю. Мені набридло бути за прислугу. Сьогодні ж телефоную синам, повідомлю їм новину.

Михайло сидів насуплений. Він уже й не пам’ятає, що вчора говорив. Яке розлучення? А він як буде жити? Чоловік підвівся, вибачався, обіцяв, що надалі все буде по другому. Але дружина не вірить йому. Вона вже говорила з сином, щодо свого рішення. Потім зателефонує другому сину.
Михайлу гарно потрібно умовляти дружину, щоб не розлучалася, та чи допоможе те.

Оцініть статтю
Дюшес
Маріє, чому вдома немає нічого поїсти. Ти ж знаєш, що я з рибалки приїду. Поки доїхав, проголодався. А ти що собі думаєш, розліглася.