Марина поїхала з хлопцем на відпочинок в Єгипет. Після повернення повернула йому всі гроші

Подружка Марина запросила до себе в гості. Повідомила, що завтра відлітає на відпочинок в Єгипет. Треба дещо вирішити.

Коли прийшла, вона відкоркувала шампанське, похваставшись, що треба відмітити таку поїздку.

На роботі у неї зав’язалися доволі близькі стосунки з колегою. Початок флірту обнадіював, що стосунки переростуть у серйозні. Кілька днів тому Юлік запросив її на відпочинок у Єгипет. Марина без роздумів погодилася.

Просить приходити впродовж двох тижнів до неї на квартиру, щоб нагодувати кота і доглянути квіти. Я була не проти їй допомогти.

Після від’їзду Марини на мій телефон посипалися красиві фото з відпочинку:  ресторан, море, набережна, прогулянка вздовж моря. Писала, що у неї все шикарно. Я не втрималася і запитала, як у неї розвиваються стосунки?

Спочатку Марина мовчала. А потім написала, що у неї нема ніяких стосунків – вони просто колеги по роботі. І все! Вирішили відпочити разом. Очевидно, в офісі було трохи сумно, от вони і розважалися цим фліртуванням. А так мужчина зовсім прісний. Лиш для компанії вона ходить з ним на море. Вони зрозуміли, що далекі один від одного.

Після повернення Марини з моря, я любувалася її загаром. Шкіра сяяла здоров’ям. Я заздрила, як вона виглядала красиво. Особливо у білому платті.

Вона показувала мені всі фото з відпочинку. Саме в цей час на телефон прийшло повідомлення. Це був банківський рахунок її колеги і сума витрат.  Марина мала оплатити всі витрати власного відпочинку.

Очевидно, хлопець сподівався на солодкі утіхи з дівчиною. Але не склалося так, як він гадав. Вирішив повернути затрачені кошти. Марина не церемонилася – одразу переказала всі гроші. Хоч домовленості між ними такої не було.

Але після цього випадку дівчина більше не ведеться на його фліртування. Вона навіть не спілкується з ним по виробничих питаннях.

Оцініть статтю
Дюшес
Марина поїхала з хлопцем на відпочинок в Єгипет. Після повернення повернула йому всі гроші