Марина витягувала з мене кожну копійку й все витрачала на свою дочку. Коли ж мова заходила про мого Тимофія, вона вмикала одну й ту ж платівку: «У нас немає грошей. Треба економити!»

Так склалося, що мій перший шлюб не склався. Я довгий час намагався порозумітися зі своєю дружиною, але наші погляди на життя були кардинально протилежними. Врешті обоє вирішили, що краще не мучити один одного та розійтися. Нам вдалося залишитися гарними друзями, заради дитини ми були готові забутися всі минулі образи.

Тимофія я безмежно люблю й стараюся проводити з ним якомога більше вільного часу. Хай там як, а жіночої ласки мені також бракувало, тож  десь через місяців 8 після розлучення я почав зустрічатися зі своєю колегою по роботі. Марина не була одруженою до мене, але самотужки виховувала доньку. Її дівчинка була молодшою від мого сина на 3 роки.

Якось досить швидко ми все закрутили й стали жити разом. Тимофій був частин гостем у нашому домі. Марина не заперечувала й сама частенько повторювала, що діти повинні дружити та родичатися. Я дякував богу за таку прекрасну та мудру жінку, тож без зайвих сумнівів одружився вдруге.

Тоді й почалося. Марина витягувала з мене кожну копійку й все витрачала на свою дочку. Коли ж мова заходила про мого Тимофія, вона вмикала одну й ту ж платівку: «У нас немає грошей. Треба економити!» Цікаво виходить, що на її дитину гроші повинні бути, а на мого сина – зась!

Зрозумівши, що діла не буде я вирішив збільшити виплату аліментів на сина й забрав у Марини свою зарплатну картку. Тепер дуже ретельно контролюю усі витрати і якщо вона купує дочці одяг змушую купувати одяг й Тимофієві. Якщо іграшку, значить така ж сума має витратитися й на іграшку моїй дитині. Зрозуміло, що другій дружині це не подобається, але буде тільки так. Якщо щось не подобається, я нікого не тримаю.

Оцініть статтю
Дюшес
Марина витягувала з мене кожну копійку й все витрачала на свою дочку. Коли ж мова заходила про мого Тимофія, вона вмикала одну й ту ж платівку: «У нас немає грошей. Треба економити!»