Марина змогла заволодіти увагою Миколи до неї. І вони потайки почали зустрічатися. Микола думав, що то будуть лише зустрічі на одну ніч і більше нічого, а потім він повернеться до своєї Оксани. Але так не сталося і Марина завагітніла.

У мене є однокласник, Микола, який втратив своє кохання і тим самим зіпсував собі все життя. А все почалося з того, що, коли ми вчилися в школі, Микола та Оксана були парою, яку обговорювали навіть вчителі. Всі думали, що вони одружаться, будуть разом виховувати дітей та проживуть все життя. Так насправді думали й самі Микола та Оксана.

Вони зустрічалися дуже довго, навіть до закінчення університету. Молоді почали вже обговорювати й весілля та потихеньку до нього готуватися. А потім Миколі необхідно було їхати працювати у столицю, його запросили туди на роботу, тому що він дуже гарно закінчив університет. А Оксана залишилася працювати в рідному місті так чекати Миколу на вихідні додому. Спочатку все було добре, перших місяці два Микола приїздив додому, Оксана його дуже чекала, а сам чоловік летів мов би то на крилах, тому що сумував дуже за своєю коханою. Але потім у Миколи на роботі з’явилася дівчина, якій хлопець дуже сподобався і вона почала проявляти до нього симпатію. Всі про це в нашому місті знали, але були впевнені, що Микола не поведеться на неї й буде залишатися вірним лише Оксані.

Спочатку так і було, Микола зовсім не звертав увагу на ту Марину, яка до нього намагалася залицятися. Але потім все ж Марина змогла заволодіти увагою Миколи до неї. І вони потайки почали зустрічатися. Микола думав, що то будуть лише зустрічі на одну ніч і більше нічого, а потім він повернеться до своєї Оксани. Але так не сталося і Марина завагітніла. Місто у нас маленьке, тому про цю новину дізналася не тільки Оксана, а ще й всі люди нашого міста. І звісно, що пара розійшлася, Оксана не стала терпіти таке відношення до себе. А Микола вирішив одружуватися з Мариною, тому що негоже залишати вагітну жінку одну, необхідно дітей виховувати в родині.

І коли вже був день весілля все пішло не за планом. Микола зовсім не чекав та не хотів цього дня. Він дуже шкодував про те, що колись зрадив Оксану та зустрічався потайки з Мариною. Та ще й на весіллі з’явилася Оксана. Дівчина подарувала молодим букет жовтих тюльпанів, а потім розвернулася і пішла геть. Максим з Мариною почали обговорювати цю тему потайки, щоб ніхто не чув, але потім почали сперечатися, що аж мама Марини втрутилася в їхню розмову і намагалася все залагодити, але Микола почав ще більше кричати та зрештою напився. Ось так вони почали жити разом.

Оксана постійно бігала навкруги Миколи, намагалася йому в усьому догодити, а чоловікові було все одно, тому що він не любив свою дружину. Ось так у них народилася троє діточок, вони разом вже понад 10 років, але Микола не зміг полюбити дружину, навіть заради дітей. А в Оксани навпаки все склалося добре. Після Миколи вона зустріла дуже гарного чоловіка, який її покохав. І зараз вона з ним живе та радується життю. Іноді вона дякує Богу, що сталося так, що такий покидьок як Микола показав ще перед тим, як вони збиралися одружитися який він є насправді та Оксана змогла зустріти іншого чоловіка, який її справді любить і ніколи не зраджує. А Микола вирішив не покидати дружину та бути з нею заради дітей. Але все ж щастя у подружньому житті він так і не отримав.

Оцініть статтю
Дюшес
Марина змогла заволодіти увагою Миколи до неї. І вони потайки почали зустрічатися. Микола думав, що то будуть лише зустрічі на одну ніч і більше нічого, а потім він повернеться до своєї Оксани. Але так не сталося і Марина завагітніла.