Материне нашіптування довели до того, що дружина справді виr нaла Леоніда, і віддала йому Дашу. Журився Леонід, коли простували з донечкою до його занедбаної квартири.

Леонід задумався. Якось образливо виглядало. Теща дітей старшої дочки вітає, опікується ними. А коли до неї приходить менша дочка зі своєю дитиною, теща навіть не дивиться в бік внучки. Але Даша така ж внучка як і від старшої дочки діти. Виявляється, розгадка банальна. Даша схожа на свого тата. Бабусі то не подобається. Так і відвернулася від дівчинки. Але в чому дитина винна? А теща, людина яка давно живе на світі. Невже така нерозумна?

Таке запитання задав Леонід своїй дружині Тамарі. Вона тільки знизувала плечима. Але коли через деякий час пішла до своєї матері, то все їй розповіла. Як говорив про маму Леонід. Цим зовсім озлобив жінку. Мати весь час нашіптувала Тамарі, що чоловік не вартий її. Знайде собі іншого, кращого. І дитина його Тамарі не потрібна. Тому нехай ідуть удвох від неї. Тим паче, що квартира її. Материне нашіптування довели до того, що дружина справді вигнала Леоніда, і віддала йому Дашу.

Що у грудях у них. Не серця, а каміння. Журився Леонід, коли простували з донечкою до його занедбаної квартири. Там пусто. Адже всі меблі перевезли до квартири Тамари. Але то пусте. Буде здоров’я, все буде, думав Леонід. Наразі потрібно братися за прибирання. На шум зайшла сусідка Ольга. Вона поцікавилася, що тут відбувається. Коли дізналася, що чоловік з дочкою житимуть, запропонувала свою допомогу. А поки вони прибирають, Даша нехай іде в її квартиру.

Ромка дома, тому сумувати не будуть. Ромка, Ольги син. На два роки старший за Дашу. Вона ростить сина одна, чоловік помер. Так по сусідські зблизилися Леонід і Ольга. Він часто думав, чому раніше не помічав, яка красуня живе поряд. Наразі вони все роблять разом. Рома прийняв чоловіка за тата. Адже хлопчики завжди мріють, щоб поряд з ними був тато. Даша також хилилася до Ольги. Вони разом пекли пироги, і це подобалося дівчинці.

Друга теща добре віднеслася до вибору дочки. Леонід їй подобається. Гарно вони доповнюють одне одного. Любо дивитися. Тому і поважала зятя. І Даша хороша дівчинка. Тещу бабусею називає. А та неначе розквітає, надає цукерок, різної смакоти. Приходить Даша додому з повним пакетом гостинців. Рому пригощає, і говорить:- Наша бабуся смакоти наклала повен пакет. Леонід дивується. Які різні люди.

Рідна бабця не признає, а названа все віддає, лише щоб Даша ходила до неї. Нещодавно, коли вони прогулювалися сім’єю по парку, зустріли колишню тещу. Даша привіталася з нею. А вона відвернулася від внучки, неначе не знає її. Неприємно спостерігати. До речі мама рідна також не цікавиться своєю дочкою. Куди дивився Леонід, коли вперше одружувався? Добре що наразі вони їх бачать не часто. Неприємні люди.

Оцініть статтю
Дюшес
Материне нашіптування довели до того, що дружина справді виr нaла Леоніда, і віддала йому Дашу. Журився Леонід, коли простували з донечкою до його занедбаної квартири.