Матір дзвонила кожного дня по декілька разів до дружини і наполягала віддати кругленьку суму моїй сестрі. Цікаво, з чого б це ми мусимо це робити? Ми почали перейматися майбутнім дитини і відкрили рахунок в банку, де тримали гроші на освіту, житло, машину майбутній принцесі.

Моя мати завжди з обережністю ставилася до чоловічого роду. Це, якщо м’яко кажучи. А якщо говорити відверто, то вона просто ненавиділа їх. Заміж за мого батька вийшла з волі батьків. Він був заможним, міг потягнути сім’ю.

Моя сестра не зважала на все це. Її не дратувала така поведінка мами, тож у 18 років їй купили квартиру і вона швиденько перевезла туди речі. Я ж не можу терпіти це і в свої 17 переїжджаю в гуртожиток, як тільки вступаю в місцевий університет.

Через місяців я знайшов роботу, а згодом і дівчину, що була мрією всього мого життя. Разом ми настаралися на нову квартиру. Потім утворили прекрасну сім’ю. До весілля мама не була знайома з моєю Аліною. Побачилися лише за декілька днів до святкування при підготовці.

Та й на весілля матері вдалося привернути увагу і зіпсувати нам настрій. Був стіл із солодким, що стояв поруч з фотозоною. Так вона умудрилася штовхнути його спиною і перекинути все звідти. На очах мало не виступили сльози.

Це коштувало не мало, але справа й не у грошах. Відразу після весілля ми не втратили наснаги і заробили ще й на машину. Невдовзі Аліна завагітніла, тож ми почали перейматися майбутнім дитини і відкрили рахунок в банку, де тримали гроші на освіту, житло, машину майбутній принцесі.

Одного разу я ненароком проговорився про це сестрі і вона бігом розповіла все матері. Цікаво, як далеко відійшла від дому, перш ніж набрати знайомий номер і попліткувати. Ці дівчата….

З того часу почався якийсь жах. Матір дзвонила кожного дня по декілька разів до Аліни і наполягала віддати кругленьку суму сестрі. Цікаво, з чого б це ми мусимо це робити? Дружина вже не витримувала цього гніту і довгий час взагалі не могла зрозуміти, чому всі претензії до неї.

Мати була впевнена, що всіма фінансами керує Аліна, адже я просто не здатен на таке. Це не чоловіча справа.

Через декілька днів дзвінків стало більше. Дзвонила не тільки мати, а й сама сестра. Я взагалі не міг змиритися з думкою, що існують люди, які вважають гроші родичів – своїми грошима. У мене своя сім’я, яку мені потрібно забезпечувати в першу чергу.

Аліна прийняла все за жарти, та я знав, що все жахливе ще попереду. Не могло закінчитися все так просто у цієї жінки.

Згодом стало жити веселіше. Ця весела жіноча компанія почала нам погрожувати. Малювали на дверях надписи фарбою, камінчиками вибивали вікна. А якою кумедною була ситуація, коли мати намагалася пробратися в квартиру, коли нас не було вдома.

Сусідка сказала, що викличе поліцію і вона швиденько зникла. Та за описами я зрозумів, що це була вона.

Залишити це просто так мені не хотілося, бо знав, що все продовжуватиметься далі. Тож ми з Алінкою пішли писати заяву в поліцію, а сусідка Ніна Дмитрівна дала свідчення і описала жінку. На наступний день до мами попрямував дільничий, аби провести профілактичну розмову.

На наступний день в моєї дружини задзвенів телефон. І ви точно знаєте, хто телефонував. Матір хотіла застерегти Аліну від такого поганого і нерозумного чоловіка як я. Сказала негайно забирати дитину і втікати.

Аліна посміялась і поклала слухавку. Вона не очікувала такого від моєї мами і точно не уявляла, що у неї коли-небудь буде така свекруха. Та тепер вона знає, чому я не знайомив їх.

Оцініть статтю
Дюшес
Матір дзвонила кожного дня по декілька разів до дружини і наполягала віддати кругленьку суму моїй сестрі. Цікаво, з чого б це ми мусимо це робити? Ми почали перейматися майбутнім дитини і відкрили рахунок в банку, де тримали гроші на освіту, житло, машину майбутній принцесі.