Матвію з жінкою дуже пощастило

Матвію з жінкою дуже пощастило. Привітна, хазяйновита, мила жіночка.  А як готує котлетки, оладки з яблуками, запіканку та компот.  Тільки заїкнися, що хочеш  картопляних пиріжків, а вони тут  як тут. І ніхто тобі не кричить: “Я тобі не рабиня, і не кухарка!”. В оселі завжди чисто, білизна та одяг випрасувані. І ніхто не вимагає найняти помічницю, хоча б раз на тиждень.

А ще вона Матвійку жодного  кривого слова  з приводу грошей не скаже.

Маєш свої заощадження?-Витрачай сміливо. Хочеш позашляховик купуй, хочеш – трактор.

До подарунків ця жінка теж не вибаглива. Дорогих подарунків не любить, а більше цінує презенти, зроблені своїми руками.  Листівку їй підпишеш – а вона і щаслива, аж  пищить від радості.

До речі, якщо Матвійко  задивляється на дівчат – не влаштовує сцени ревнощів, а тільки сміється.

Джерело: weproject.media

А характер у цієї жіночки-просто золото. А яка вона терпляча до Матвія! Навіть якщо якась невдача – ні слова докору, ніяких істерик, крику.  Завжди тільки  мій хлопчику, радість моя, серце моє, сонечко ненаглядне! І ніяк інакше!

Ви, напевно, думаєте, я зараз Матвія  повчати буду.  Мовляв, абьюзер, інфантильний, незрілий хлопчисько, експлуататор  ніжної жіночої душі. Але ні. Я за нього дуже рада! Пощастило хлопчині!

Чому? Та тому що Матвію всього 5 років. Він добре їсть, ходить в садочок, на гурток танців, любить стрибати на батутах.  І дуже важлива у його житті жінка-це його бабуся.  Чудове досягнення, як для його віку, я вважаю!

Оцініть статтю
Дюшес
Матвію з жінкою дуже пощастило