«Медсестра не втрималася від сміху, коли побачила оголені волохаті груди хірурга і кип’ятильник через шию замість стетоскопа»

Була ніч. На чергуванні в хірургічному відділенні була лиш медсестра і лікар.  Десь о годині третій під вікнами хірургічного відділення завили сирени, і медики на каталці привезли п’ян _0го нахабного молодика.

У приймальні «пацієнт» схопився з каталки. Він почав вести себе вкрай нахабно – хамив персоналу, плював на підлогу, закидав ноги на стіл. На зауваження медперсоналу він не реагував, а тільки вів себе ще нахабніше.

Після попереднього огляду цього пацієнта стало зрозуміло, що його болить живіт. Він скаржився на різкий ріжучий біль внизу живота. Однак, незважаючи на це, і далі вів себе надто розв’язано, наче в компанії  подібних собі. Чіплявся до медсестри, говорив з нею брутально.

Коли медсестра вся в сльозах вийшла з приймального відділення, а лікар Ігор Федорович був на межі нервового зриву, медики вирішили зателефонувати до чергового хірурга.

Черговим хірургом цієї ночі у відділенні був лікар з іменем Степан. Він був високим, зі спортивною статурою мужчиною. При своїх 182 сантиметрах зросту лікар важив десь 124 кілограми. Він хоч і був суворим, однак за цією суворістю ховалася доброта.

У відділенні хірурга Степана любили і поважали одночасно. Він якраз повернувся зі складної операції на апендицит і вирішив в ординаторській трохи подрімати. Лікар навіть не встиг переодягтися. Він опустив голову на диван і відразу заснув. Розбудив його дзвінок мобільного. За словами медсестри лікар Степан зрозумів, що йому терміново потрібно прийти в хірургічне відділення.

Хірург важко зітхнув, знайшов у темряві стетоскоп і на автопілоті відправився в приймальню. Під час переміщення довгим коридором він так і не встиг прокинутися.

У приймальному відділенні появу хірурга Степана всі чекали з нетерпінням. Коли в дверях з’явилася його висока постать у забризканому кр0в’ю після операції халаті, пацієнт відразу змінився на очах. Його хамство миттєво зникло.

– На що скаржитесь? – строго запитав хірург трохи хрипким зі сну голосом.

 

– У мене немає скарг. Уже все пройшло. Вибачте, що потурбував. І хлопець підвівся і рвучко направився до дверей. Хірург солодко позіхнув і повернувся до медсестри з питанням, навіщо вона його розбудила.

Медсестра не втрималася зі сміху, коли побачила оголені волохаті груди хірурга і кип’ятильник через шию замість стетоскопа. Так виглядає вкрай втомлений лікар.

Оцініть статтю
Дюшес
«Медсестра не втрималася від сміху, коли побачила оголені волохаті груди хірурга і кип’ятильник через шию замість стетоскопа»