Мене 3радили. Мені було дуже б0ляче, але я вирішила не Mcтити зраднику

https://vn.20minut.ua/Vin-i-Vona/vin-i-vonazrada--stratiti

Мене у свій час зрадили. Це сталося так зненацька, що я спочатку подумала, що це злий жарт. Але поступово усвідомила  – це правда, яка мене майже вбила.

Я була в повному відчаї. Життя здалося мені несправедливим і жорстоким. Навіть безглуздим. Адже я так щиро любила цю людину. І раптом он така розплата.

В одну мить сильного душевного б0лю я вирішила п0mститиcя людині, яку ще кілька днів до безтями любила. Мені хотілося, щоб він відчув такий же 6іль, як і я. Шукала, зрештою, можливість полегшити власний 6іль…

І я вже була напів дороги, щоб зреалізувати свою п0мсту, як раптом до мене прийшло усвідомлення – помстою я не полегшу власного болю. Лиш його поглиблю. Помста – це негідний для мене вчинок.

Я зупинилася, згоряючи від болю зради. Мені було важко в такий момент діяти розсудливо. Швидше навпаки. Але я вчасно зупинилася.

Подумала про те, що з часом життя розставить усе по місцях. І я вхопилася за цю думку, як за рятувальну ниточку, що повинна вивести мене із мого розпачу.

Думала про те, що я любила надто віддано. Це почуття мене осявало, додавало сил. Як я можу тепер його нівечити? Вбивати те світло, що ще вчора переповнювало всю мене? Адже я лишилася такою ж, якою була до того.

Ні! Я не буду руйнувати себе! Я не буду мстити!

Якщо ця людина справді чинила зі мною нещиро, мене зрадила, завдала мені болю, то завтра з нею поступлять так само. Ця енергія повернеться до неї. Я не братиму участі в естафеті передання болю. Так постановила собі.

Вирішила не думати про того, хто заподіяв мені біль. Думала про себе, про власне щире бажання любити. Усвідомила, що ця людина-зрадник не гідна моєї любові. У мене все ще попереду. Адже Всесвіт не може бути налаштований проти справжнього почуття любові. Але він також не терпить зла, хитрощів, зради, ненависті, використання когось чи чиїхось почуттів заради власної вигоди. Ця енергія повернеться до людини, що їх породила.

І сьогодні, коли пережила цей біль, я твердо в цьому переконана! Ніколи за ніяких обставин не треба вдаватися до помсти! Бо це зрада себе, зрада тих світлих почуттів, які вас наповнювали!  

Оцініть статтю
Дюшес
 Мене 3радили. Мені було дуже б0ляче, але я вирішила не Mcтити зраднику