Мене не було вдома майже 5 років, за цей час дружина народила 2 дітей

Андрій повертався додому з ніжним почуттям трепету на душі. На Батьківщині не був 5 років. Як там його Марина, чи впізнає його? Чи шукала його, чи згадувала його? За ці роки він став зовсім іншою людиною. 

Андрій з Мариною зустрічалися ще зі шкільних років. Перше кохання  раз і на все життя. Після закінчення університету закохані зіграли розкішне весілля. Марина з Андрієм мріяли про дітей, але 3 роки завагітніти не вдавалося. Після ретельного обстеження лікарі порадили ЕКЗ. В нашій країні  це коштує великих грошей. Потім було 2 невдалі спроби, Марина була у розпачі. Ще як на зло фірма Андрія збанкрутувала.

Їдея про материнство якось відійшла на другий план, але в серці все одно жевріла надія, що в них таки буде дитинка.

Одного дня Андрію подзвонив  однокласник і запропонував хороший заробіток. Потрібно було йти працювати на судно. Плавати в морі цілих 6 місяців. Заробіток обіцяли хороший. Андрій погодився. Він би зміг оплатити ще одну спробу ЕКЗ.

Робота в морі була важкою. Перший місяць Андрія мучила морська хвороба, але чоловік знав для чого його старання. Одного дня на морі почався сильний шторм. Андрій був в цей час на палубі, стався нещасний випадок, він впав за борт.

Марина божеволіла від горя. Все чекала, що Андрій знайдеться. Минали дні, місяці… Родичі радили змиритися і жити далі.

Джерело: dim.zhovta.ua

З повною втратою пам’яті і закривавленою головою Андрія  викинуло на берег. Поряд знаходилося рибацьке селище.Місцева знахарка виходила Андрія, але пам’ять до нього не поверталася. Ця жінка замінила чоловіку матір. В знахарки Аглаї  помер від хвороби єдиний син,  тому  вона взяла Андрія  до себе і замінила йому матір на ці роки.

Дні минали… Андрій почав працювати в селі на будівництві. Так минали роки, поки одного дня, Андрій не отримав травму на виробництві. І все згадав…Скажете, бразильський серіал? А так буває…Господь посилає нам випробування не просто так…

Як же моя Маринка? Напевно, заміж вийшла вдруге. Засуджувати такий вчинок я не можу.  У двері подзвонили. Марина відчинила двері, і мало не знепритомніла. За її спиною ховалися двоє кучерявих дітлахів, просто як Андрій в дитинстві.

Це наші діти, Андрійку,-прошепотіла Марина. Але як, запитав Андрій?

 

Після  зникнення Андрія Марина була у розпачі. Їй потрібно було для когось  жити. Вона довго наважувалася на такий крок. Її мама відмовляла дочку.

Мариночко, ти ще молода, зустрінеш іншого чоловіка. У тебе ще будуть діти.

Тому, взявши кредит у банку та продавши машину,  всупереч усім і усьому, Марина скористалася генетичним матеріалом чоловіка, який заморожували для ЕКЗ.  Першим народився Данилко. Через рік Марина виграла новорічний конкурс від столичної клініки на безкоштовне ЕКЗ. Так народилася Кіра. Жінка ні про що не шкодувала, проте у неї була сім’я.

Андрій був на сьомому небі від щастя. Як закрутила його доля. Нарешті татко з фотографії, яку завжди показувала мама, до них приїхав. Кіра та Данилко ніжно пригорнулися до  батька…

Оцініть статтю
Дюшес
Мене не було вдома майже 5 років, за цей час дружина народила 2 дітей