«Мене ніщо не пов’язує з альф0нсами. З офіціантами також не сп лю. Я вмію добре рахувати власні гроші»

Пішла до подруги в гості. Оля сказала, що гостей буде багато. Відповіла, що я – соціопат і не зовсім люблю спілкуватися з людьми. Вона лише усміхнулася у відповідь і наполягла на тому, щоб я все-таки прийшла.

Я пішла. Усі наїлися і напилися. Почали розмови між собою. Я встромилася в телефон, бо мені були не цікавими їхні теми. Однак родичі почали мене до бесіди підключати.

Я відразу зізналася, що не люблю застільних розмов і натякнула, щоб мене не чіпали.

Один мужчина міркував про те, як важко жити в сучасному світі. Світ став вимогливим щодо одягу, поведінки, знань, манер. Запитав мене, що я думаю з цього приводу.

Я мовчала. Він питання повторив тричі. Мій ігнор його не зупиняв.

 Врешті відповіла, що на його місці я б не доїдала салат із загальної миски, не користувалася б тапочками господаря і не одягла б в гості цей розтягнений светр. Він розлютився, встав і поїхав.

Я сиділа і думала, що тут вже всі зрозуміли, що чіпати мене не варто

Розмову завела молода жіночка. Вона дотримувалася правильного харчування. А от святковий стіл не містить нічого корисного. Запитала мене, що я про це думаю. Я змовчала. Вона повторила питання. Тоді я дала відповідь, гідну для соціопата:

– Я бачу, що ви дотримуєтеся здорового харчування. Ви тому, мабуть, така здоровенна. На столі справді нема нічого корисного. Думаю, що ви нині врятували багатьох гостей від некорисної їжі, замітаючи більшість страв у свою тарілку.

Їй нічого було сказати у відповідь. Мовчки проковтнула ще один бутерброд і пішла до виходу.

Далі мене вже ніхто не чіпав. Жіноцтво спілкувалося між собою. Одна дамочка вихвалялася власними курортними романами,  як її люблять масажисти і офіціанти, таксисти і рятувальники.

Потім навіщось вона переключилася на мене. Запитала, як у мене справи йдуть з чоловічою увагою. Я відповіла, що не можу поділитися відповідними успіхами, бо мене ніщо не пов’язує з альфонсами. З офіціантами також не сплю. Я вмію добре рахувати власні гроші.

Жінка вмовкла, наче води в рот набрала. Після цього всі розбіглися додому.

Залишилася тільки я і моя подруга з чоловіком. Чоловік подякував мені за те, що родичі довго засиджуватися не стали. Він дістав ще коньяк, і ми чудово провели цей вечір.

Після цього випадку я ще не раз гостювала в своєї подруги.  Хочу сказати, що соціопати також люди, і вони добре знають, коли їм треба бути вдячними.

Оцініть статтю
Дюшес
«Мене ніщо не пов’язує з альф0нсами. З офіціантами також не сп лю. Я вмію добре рахувати власні гроші»