Мені 55, а йому лише 20! І почати стосунки з ним було моїм найкращим рішенням!

Багатьох цікавить, як це зустрічатися із 55-річною жінкою, коли тобі лише 20. Достатньо велика різниця у віці, хіба ні? Чи не доставляє ця “відстань” закоханим якісь незручності? Своїм життєвим досвідом поділився юнак із жінкою.

У нашому столітті виник стереотип, якщо між чоловіком та жінкою велика різниця у віці, то вони разом через матеріальне становище, або певну вигоду. Та практично ніхто не замислюється про те, що вони можуть один одного кохати.

soft.bashny.net

Різниця у віці у Софії та Михайла – 35 років. Закохана пара не звертає увагу на осудження, обговорення, косі погляди, тому що їхнє кохання сильніше, ніж чиїсь негативні емоції. Але найчастіше, вони піддаються критиці, через те, що саме Софія старша за Михайла.

“Перша наша зустріч відбулася, коли мені було 17 років. Це сталося на дні народженні нашого спільного хорошого друга. Мені вистачило одного її погляду, аби закохатися. Хоча я дуже сумнівався, що вона відповість взаємністю. Адже така неповторна жінка, в мою сторону навіть не глянула б”, – розповідає хлопець.

soft.bashny.net

“Наступна наша зустріч сталася випадково. Це було в магазині. Правда, вже достатньо багато часу пройшло з першої нашої зустрічі, приблизно 2 роки. Звісно, що ми впізнали один одного, зупинилися привітатися, а потім різко нізвідки у нас виникло безліч тем для обговорення”, – ділиться Софія, з посмішкою на обличчі.

Ні жінку, ні юнака не зупинила така велика різниця у віці. Незабаром вони одружилися. Звісно, що батьки та друзі обох закоханих були проти такого рішення, і як тільки могли вмовляли їх, аби ті передумали, проте вони їх не стали слухати й зробили по-своєму.

soft.bashny.net

З дати їхнього весілля пройшло 5 років, а їхнє кохання не згасає. Вони безмежно щасливі та насолоджуються кожною хвилинкою, проведеною разом.

А яке ваше ставлення до шлюбів із не маленькою різницею у віці?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Мені 55, а йому лише 20! І почати стосунки з ним було моїм найкращим рішенням!