Мені скоро народжувати, тому давайте поміняймось квартирами

Разом з сестрою близнючкою ми рано залишилися сиротами. Ще з дитинства нас виховувала мамина сестра та її чоловік. Коли нам виповнилося 18 і я ще навчаючись почав працювати, то разом вирішили продати залишену нам у спадок трикімнатну квартиру в центрі міста та купити 2 двокімнатні десь у менш дорогому районні.

Покупець знайшовся швидко. Як і домовлялися ми поділили отримані гроші порівну і далі кожен сам вирішував яке житло йому купувати. Я домовився з ріелторами та вже за місяць мав власне помешкання з двома кімнатами. Потроху почав робити новий ремонт.

Сестра ж отримавши гроші почала жити у розкоші. Новий телефон, одяг, косметика дорогих брендів. Поїхала з подругами на відпочинок. Тож коли прийшов час купувати, то вистачило лише на однокімнатну та ще й без ремонту. Ми з тіткою намагалися спочатку вплинути на неї, але зустріли такий опор та образу на нас що скоро полишили цю справу.

Пройшов рік. Я закінчив ремонт, отримав підвищення на роботі. Сестра знайшла хлопця і вже була на шостому місяці вагітності. Одружуватися вони так і не збиралися. На мій день народження вони разом прийшли мене привітати та майже з порогу почали розмову про квартиру.

Без жодного сорому вони запропонували помінятися квартирами, тому що незабаром народиться дитина і їм буде тісно у свої одній кімнаті. Я ледь не зірвався. Це я так тяжко працював та не міг собі дозволити десь відпочити, щоб тепер слухати такі пропозиції від рідної сестри. Ледве стримавшись я почав переводити цю тему на жарт та відмовився. Такої істерики я ще не бачив ніколи. Можливо виною тому гормони, але крики: «Ось такий з тебе брат, що шкодуєш для сестри» і тому подібне запали мені в душу. Сестра не розмовляє зі мною вже більше ніж рік.

Правду казала моя тітка. Такі схожі зовні, але такі різні за характером.

Оцініть статтю
Дюшес
Мені скоро народжувати, тому давайте поміняймось квартирами