Мені зателефонувала Марина та вкотре почала жaлітися на мого сина. Для мене ця ситуація була вже крuтичною, я не змогла більше тeрпiти

Сьогодні увечері я стояла на кухні так, як завжди, готувала вечерю для сім’ї. Чоловіка вдома ще не було, він їхав з роботи, а наш п’ятирічний синок грався з іграшками у своїй кімнаті. Аж раптом дуже різко відчинилися двері та зайшов додому мій чоловік дуже злий та розгніваний. Я не розуміла причину такої поведінки, тому запитала у нього, що сталося. А він на підвищених тонах мені сказав, що наш син невихований та дуже погано вчинив стосовно Миколки, сина нашої сусідки.

Взагалі, Марина, наша сусідка, мені приходиться ще й гарною подругою. Дружили ми з нею ще зі шкільних років. Можна сказати, що все життя були поруч одна з одною. В школі сиділи за однією партою. Разом ходили на дискотеки. Удвох вперше пробували алкоголь. Навіть завагітніли та народили синочків майже одночасно. Змалечку ми мріяли, що наші діти будуть один з одним дуже гарно дружити та ладити. А потім продовжать дружбу як і ми, все життя.

Але насправді так не сталося. Якщо чесно, то мене дуже дратує Микола. Він дуже підступний, вередливий та зовсім не товариський хлопець. А із моїм синочком, Сашенькою, вони не знаходять спільної мови. Цей Микола постійно робить так, що Саша в кінці їхніх сварок виходить винним. Я дуже сильно ціную нашу дружбу з Мариною, але її сина не можу терпіти. Він постійно свариться з Сашею, нічим не ділиться, а в кінці все робить так, що він виявляється бідним та нещасними, та звичайно біжить жалітися до своєї мами.

А та у свою чергу телефонує мені та розповідає який у мене поганий син. Про те, що всі сварки влаштовує її син, вона не помічає. Навіть нещодавно у нас сталася дуже дивна та неприємна ситуація. Я була вдома одна з двома хлопчиками Сашею та ну Миколкою. Я стояла на кухні та готувала хлопцям обід, а вони бавилися у дитячій кімнаті. Все начебто було добре, але до одного моменту. Микола різко вибіг з нашої квартири та побіг до себе додому. Я не розуміла в чому річ, поки не поговорила зі своїм сином.

Виявилося, що Микола з Сашею не поділили одну з машинок мого сина та Микола розізлився й вирішив плюнути у лице моєму синові. Звичайно, що Саша не став це терпіти та плюнув у відповідь. Ну і після цього Микола побіг розповідати свою вже вигадану історію мамі та говорити який він бідний та нещасний.

Звичайно після цієї ситуації мені зателефонувала Марина та вкотре почала жалітися на мого сина. Для мене ця ситуація була вже критичною, я не змогла більше терпіти, тому висказала все, що думала їй по телефону. Також сказала, щоб вона звертала увагу не на чужих дітей, а слідкувала за своїм та перевіряла всі слова, який говорить Микола.

Мені звісно не хочеться припиняти спілкування та нашу дружбу з Мариною, але без цього ніяк, тому що для мене мій син набагато важливіший за подругу. Я не буду терпіти такого знущання з мене та з моєї сім’ї.

Оцініть статтю
Дюшес
Мені зателефонувала Марина та вкотре почала жaлітися на мого сина. Для мене ця ситуація була вже крuтичною, я не змогла більше тeрпiти