Мені заздрять ті, які вчора насміхалися з мене

https://photographers.ua

 

Сучасні дівчата досить вимогливі до своїх майбутніх чоловіків. У більшості з них основною вимогою є чималий заробіток та майновий стан. Інші чесноти до уваги не беруться.

Зізнаюся, я зовсім не цікавилася, скільки заробляє мій коханий, яким є достаток його родини. Я його кохала. Мені з ним по-справжньому було добре. Відчувала, що Юрій також любить мене. І це було найважливішим у стосунках!

Мої батьки відмовляли мене виходити заміж  за Юрія, коли дізналися, що за його плечима нічого нема. І заробіток на цей час був у нього невеликий. Друзі також кепкували, за моєю спиною називали Юрія голодранцем. Мені було прикро – не без того. Проте наполягала на своєму. І після року дружби ми побралися.

На весілля запросили найближчу родину і я перейшла жити в сім’ю чоловіка. У мене вдома ще було двоє менших братів. Мама Юрка прийняла мене як свою, що також було важливо.

Перші роки спільного життя ще більше прив’язали мене до чоловіка. Він справді був чуйним, ніжним зі мною, завжди поряд, коли це мені було потрібно. І моє серце наповнювалося теплом до нього. Я дякувала Богу, що не послухалася батьків чи своїх знайомих. Мій вибір був правильним.

За пів року в нас народився первісток. Не скажу, що моє життя було з медом. Звичайно, пережила й чимало труднощів. Однак ми з Юрієм давали собі раду. З народженням дитини він зміг знайти собі кращу роботу, з більшою платнею.

Так збігло ще три роки. Зараз у нас вже двійко діточок – Микола і Надійка. Живемо дружно. Тепер я точно зрозуміла, що Юра – це саме той мужчина, образ якого виношувала у своєму серці.

Дехто з моїх подруг і досі дівує – виглядають своїх принців з високими посадами і зарплатами. Коли я гуляю зі своєю сім’єю, оглядаються за мною. Мабуть, десь всередині у них зародилися заздрощі до мене. Адже всі кажуть, що я і Юрій – дуже гарна пара.

Ми прожили разом уже 8 років. Між нами і далі панує кохання. Юра доволі працьовитий і дбайливий чоловік.  Його здібності оцінили на роботі, і сьогодні він очолює бригаду. Добре заробляє. Ми на виплату купили собі нове житло в котеджі. Тепер у мене є невелике подвір’я і квітник, де я люблю займатися з дітками.

Сьогодні я щаслива. Оскільки маю все, про що мріяла. Чоловік мій не випиває і любить свою сім’ю. А ще у мене народилася мрія – відкрити приватний садочок. І Юра мене в цьому підтримує. Я навіть вже пригледіла будівлю, де можна це зреалізувати.

Усім, хто женеться за багатими женихами, хочу порадити – важливі не гроші, а стосунки між людьми. Важливий не статус, а людина, яка здатна оточити тебе своїм теплом і увагою. Важлива не багата родина чоловіка, а її прийняття тебе як своєї. Важливі не понти, а гармонія у стосунках.

 

Оцініть статтю
Дюшес
 Мені заздрять ті, які вчора насміхалися з мене