-Мій братик Арсенчик хв0рuй. Потрібна операція. Грошей в тата таких нема. Мама вчора дуже nлakaлa, і казала, що нашого хлопчика врятує тільки диво. Ось я і прийшла. -Скільки у тебе є грошей?

Вчора Тая дізналася, що її братик дуже хв0рuй. Після цієї новини вона забігла у свою кімнату, дістала свою скарбничку у вигляді поросятка. Дівчинка розбила скарбничку, забрала усі свої назбирані гроші. Сіла на ліжко, і почала перераховувати. Перший, другий, третій раз… Сума була та ж. Шкода, що не помилилася.

Дівчинка поклала свої заощадження у стару рукавицю і побігла до аптеки, яка знаходилася за рогом її будинку.  Тая бігла по мокрому снігу, а часу було обмаль. Треба було рятувати Брата!

Джерело: hromadske.volyn.ua

Дівчинка зайшла в приміщення, в якому літав запах ліків. Тая підійшла до віконечка і стала чекати аптекаря. Він чому не поспішав, а активно спілкувався з якимось чоловіком. Тая терпляче чекала, коли він зверне на нею увагу. Вона притупцьовувала біля прилавка, стукала чобітками, вдавала кашель. Дівчинка зняла старі рукавички і викинула  паперові купюри та монети на прилавок. Допоки незадоволений аптекар не підійшов до неї.

Ну і що тобі  треба, нетерпляча дівчинко?

– Я розмовляв із своїм братом зі  столиці, якого вже не бачив сто років!

– А я хочу поговорити про свого братика, – сказала Тая. Він дуже хворий, я хочу купити для нього Диво. Я чула, як мама казала, що його врятує тільки диво. Дядечку, продайте мені диво.

– Що ти собі придумала таке? Ми тут чудесами не торгуємо.

Брат аптекаря, солідний, добре одягнений чоловік, підійшов до дівчинки:

– Яке чудо потрібне твоєму брату?

 

-Мій братик Арсенчик хворий. Потрібна операція. Грошей в тата таких нема. Мама вчора дуже плакала, і казала, що нашого хлопчика врятує тільки диво. Ось я і прийшла.

-Скільки у тебе є грошей?

– 44 гривні і 50 копійок

 

-Отакої…Це справжнє диво.Це точна ціна за чудо для маленьких братиків.

-Чоловік  склав гроші в кишеню, взяв дівчинку за руку і сказав:

Я хочу побачити твого братика.

Диво сталося! Чоловік з аптеки виявився відомим нейрохірургом зі столиці. Він зробив безкоштовну операцію для Арсенчика. Хлопчик одужав. Мама з татом плакала від щастя, і тільки Тая знала скільки саме коштувало це диво.

44 гривні і 50 копійок. Ну і Віра маленької дівчинки.

За мотивами творчості Блеза Паскаля

Оцініть статтю
Дюшес
-Мій братик Арсенчик хв0рuй. Потрібна операція. Грошей в тата таких нема. Мама вчора дуже nлakaлa, і казала, що нашого хлопчика врятує тільки диво. Ось я і прийшла. -Скільки у тебе є грошей?