Мій колишній чоловік покинув нас з дітьми, а сам одружився з безп_лiдн0ю к0ханк0ю

Мама мого першого чоловіка днями зателефонувала мені і розповіла дуже важливу новину: мій колишній коханий став татом. Причому він став батьком не своєї новонародженої дитини, а дворічної дівчинки!

Я навіть не знала, що сказати у відповідь на таку новину.

Спочатку свекруха почала розповідати, що нова невістка народила дочку два роки тому, але вони її приховували – боялися, що зурочать. Лише тепер вирішили порадувати бабусю з дідусем, привезли дитину в село і залишили на канікули. Вони постійно працюють, в садочок віддавати рано, тому і привезли дитину в село.

Але я знаю іншу історію: 12 років нова пасія мого колишнього чоловіка лікується від безпліддя. Вона про це зізналася йому, коли він кинув нас з дітьми. Попередила наперед. Колишній мій дуже хвилювався через це, пропонував синів порівну поділити, щоб молодшого сина вони виховували. Я, звичайно ж, не погодилась. Важко мені було тягнути на собі двох хлопців, але без них я не уявляла свого життя. Колишній чоловік взагалі не цікавився ними, навіть фінансово не допомагав. Нова дружина заборонила йому наближатися до мене і до дітей. Іноді діти з ним перетиналися у свекрухи, але вони і не сприймали його як батька.

Нова любов чоловіка перекреслила батьківські почуття.

Але тепер, як бачимо, він знову в статусі батька. Правда, якісь дивні обставини мені не дають спокою. Аліменти не зменшилися, хоча якби він став батьком знову – мені б виплати урізали. Свекруха зі свекром про внучку дізналися взагалі через два роки. Переїхали молодята в інше місто, подалі від усіх. Нова невістка ніяк не знайде спільну мову зі свекрухою і завжди скаржиться чоловікові, що батько підтримує зі мною зв’язок. У село до родичів вона не їздить, колишній чоловік відвідує батьків сам.

Мені здається, вони удочерили дівчинку. Свекруху, яка вже досить в поважному віці, засмучувати не стала своїми здогадками, привітала її і пораділа. Тільки як вона буде за нею доглядати, старість її не шкодує – хвороб побільшало.

Мені здається, вона підозрює сама щось, але відганяє від себе погані думки.

Сиджу і думаю, який батько вийде з мого колишнього, якщо він двох рідних дітей залишив 12 років тому. Можливо, прийомну дочку він буде любити більше?

Свекруха мені точно про все буде розповідати, тому завжди буду в курсі!

Оцініть статтю
Дюшес
Мій колишній чоловік покинув нас з дітьми, а сам одружився з безп_лiдн0ю к0ханк0ю