Мій син ходить наліво! І знаєш, я його розумію і не засуджую!

Катерині Петрівні 65 років, у неї є син, який одружений з жінкою Галиною, вони разом виховують сина. Нещодавно вона поділилася зі мною цікавою історією про сім’ю сина.

Треба завжди виглядати на всі 100%, неодноразова казала я Галі! – з ноткою обурення почала свою розповідь Катерина Петрівна.

— Треба приділяти час не лише дитині і носитися з нею, як з розбитим яйцем, а й слідкувати за собою та чоловіка не обділяти увагою. Вона мене зовсім слухати не хотіла, звинувачувала мого сина, що він наліво ходить. Але я його розумію! Галя в 26 років народила, звісно, вагітність проходила не легко, та ще й набрала зайві кілограми! Уявляєш, на 30 кілограм поправилася! За харчування треба було слідкувати, а не пхати в рот усе, що під руку попадеться.І не дивно, що в неї з’явився целюліт і щоки. Ну хто буде на таку жінку увагу звертати? – зітхнувши, промовила свекруха.

— Гадаєш, що з появою дитини все змінилося? Звісно, що ні. Син їм спокою не давав, вічно плакав, привертав увагу. Я помагала, приходила кілька разів в тиждень, щоб погуляти з дитиною, тоді вона хоч поводила себе спокійно.

Сину вже минуло три роки, все найгірше лише позаду, тепер можна і для себе час знайти: зайнятися спортом, налагодити харчування, записатися в салон краси! – підмальовує в цей час губи Катерина Петрівна, яка завжди має приголомшливий вигляд.

— А яка вона нечепура! В квартирі брудно, речі порозкидані. Ніякого порядку. Ще б готувати вміла! Та де там, не вміє навіть яєчню нормально посмажити. Мій син жаліється, мусить харчуватися в їдальнях. У неї часу і на сина бракує, гуляти з ним немає коли, бавитися та навчати також. Посадить його перед комп’ютером, включить мультфільми і все. Погано це все. – не приховуючи роздратування говорить Катерина Петрівна.

Не дай Боже мій зауваження зробити. Одразу огривається. Звісно, не всі вміють сприймати здорову критику, але я ж для неї стараюся! А якщо син знайде собі, то що буде з нею? Кому вона буде потрібна! В результата вона мене почала сприймати, як ворога, додому пускати не хоче, навіть на дзвінки не відповідає. – розповідає далі мені Катерина Петрівна.

— Не так давно вона мені заявила, що її чоловік переписується з якось Танею. Він залишив свій ноутбук вдома і вона вирішила переглянути його соцмережі і натрапила на повідомлення від цієї жінки. Я її попереджала, що так буде! Галя впевнена, що чоловік ходить наліво, хоча прямих доказів немає. От і вирішила я, заради цікавості, залізти в телефон сина, побачила там красиву жінку, одягнена за останніми трендами, ідеальна фігура, просто лялька. Я синові ні слова докору не сказала, розумію його. – веде далі Катерина Петрівна. Син, на її думку, повинен жити добре, не важливо з ким, чи з Галиною, чи з Тетяною. Він видний чоловік, добре заробляє, має іномарку і трьохкімнатну квартиру, дівчата за таким в чергу стають.

Розумію я його, життя у нас одне, треба прожити його гідно. Синові він і так допомагати буде, а от навіщо своє життя занапащати, заради якоїсь Галі? Таня не проблемна, слідкує за собою, дітей немає й це дуже добре, будуть мати час для подорожей і розваг! – гордо відповіла Катерина Петрівна.

Чи має право Катерина Петрівна так змішувати з болотом свою невістку і вигороджувати сина? Думаєте, Галя сама винна в тому, що трапилося? Невже син мав право заводити собі коханку, коли вдома на нього чекає дружина і маленька дитина?

І що робити в даній ситуації Галі?

Оцініть статтю
Дюшес
Мій син ходить наліво! І знаєш, я його розумію і не засуджую!