Мій син скасував весілля тому, що йому не підійшла теща

 

Ми готувалися до весілля. Син вирішив поєднати власну долю з однокурсницею. Але коли він сходив у гості до своєї дівчини, то заявив, що весілля не буде. Йому не сподобалася теща.

Роман з Галиною зустрічалися вже більше року. Вони навіть знімали разом квартиру неподалік від університету. Дівчину сина я бачила тільки раз. І то лише мимохіть. А Роман батьків своєї нареченої взагалі ще не бачив. Тому, перед весіллям Галина запросила Романа до себе, щоб познайомити з мамою і татом.

Коли син сказав нам, що він зробив Галині пропозицію ми з чоловіком дуже зраділи. Я, як мама, відчувала його щастя і дуже чекала на весілля. Але цій події не судилося відбутися.

За кілька тижнів до весілля Роман познайомився з мамою Галини. І саме ця зустріч заставила мого сина відмовитися від одруження.

Знайомство з майбутньою тещею не склалося відразу. Вікторія Ігорівна, так звали майбутню тещу, одразу запитала, чому Роман такий худющий. Він, може, не доїдає чи хворіє чимось? Як же він збирається її Галочку носити на руках? Адже Галя – дівка собі нівроку!

Наш Роман дуже вихований і культурний хлопець, тому він змовчав. Хоча, звичайно, мав на це відповідь. За словами Романа мама Галини важить близько 130 кілограмів. У порівнянні з нею наш син дійсно худий.

Після такої сцени, Галина потягла Дениса в кімнату за стіл. За столом Вікторія Ігорівна продовжувала свої провокаційні питання.

-Романе, а скільки ти заробляєш? Чому ви не плануєте подорож після весілля на Кіпр? Це мрія моєї дочки, – запитала Вікторія Ігорівна, коли почула, що молодята хочуть відгуляти скромне весілля і усамітнитися.

-Якщо у тебе немає грошей, то візьми у своїх батьків. Але поїздка мусить відбутися. Або позич у мене, але, звісно, під відсотки. Галина у нас єдина дочка. Чому вона повинна виходити заміж без пишного весілля та весільної подорожі? – доколупувалася до Романа Вікторія Ігорівна.

Матір Галини неначе спеціально діставала Романа, перевіряючи його витримку і терпіння. Коли мій син уже зібрався додому, то майбутня теща зазначила, що вона рада за свою Галину. До того у неї теж були хлопці. Але чомусь жоден з них не кликав її заміж.

Після такого знайомства з батьками Галини Роман повернувся додому зовсім з поганим настроєм. Він розповів мені про все, що відбулося в гостях у його дівчини.  Зізнався, що після цієї зустрічі він передумав одружуватися.

Звичайно, ця новина стала для нас шоком. Але краще скасувати весілля зараз, поки не пізно. Я підтримали Романа в його намірах.

Наступного дня він мав пояснити все Галині. Їх зустріч була дуже емоційною і напруженою. Коли дівчина почула, що Роман не буде одружуватися, у неї почалася істерика. Вона кричала, обзивала Романа боягузом і говорила, що він боїться відповідальності. Що її матір тут ні при чому.

Це була їхня остання зустріч. Зараз Роман весь свій час присвячує навчанню і роботі. На сьогодні він добре заробляє. Він наразі планує на виплат придбати собі квартиру. Про серйозні стосунки наразі син перестав думати.

Оцініть статтю
Дюшес
Мій син скасував весілля тому, що йому не підійшла теща