Мокротиння в легенях і важкість в грудях? Є 10 простих способів усунути ці симптоми!

Простудні та інфекційні захворювання, які мають наступні симптоми – важкість в грудях та мокротиння в легенях, лікують зазвичай медикаментозно з використанням антибіотиків. Проте існує безліч методів традиційного типу, де застосовують натуральні засоби боротьби з зазначеними симптомами.

При чому використання традиційних засобів демонструє нульовий вплив на загальний стан людини та володіє мінімальними побічними ефектами.

Мокритиння яке утворюється  в грудній клітці (в легенях)  є наслідком простудних та інфекційних захворювань типу застуди, грипу, пневмонії і т. д. Наявність мокротиння  супроводжується ускладненням дихання, наявністю важкості в грудях, загальної слабкості та інше.

Утруднене ковтання, мокрота в легенях, біль у грудях, важкість при диханні та відчуття стиснення в грудях – все це симптоми простудних та інфекційних захворювань.

Не дивлячись на те що наразі велика кількість людей при наявності таких симптомів звертаються до лікаря і до медикаментозного лікування, не слід забувати і про традиційні методи лікування з використанням домашніх та підручних засобів.

Для зняття симптому важкості в грудях та виведення мокротиння з легень існує 10 простих способів з використанням традиційних засобів:

1.Вода (тепла, гарячувата). Задля розрідження мокротиння потрібно двічі-тричі на день випивати теплої води, це сприяє процесам розрідження мокротиння, що зібралось в легенях. Також прибере больові відчуття в грудях і дозволить полегшити загальний стан людини.
2. Використання сольового розчину. На склянку теплої води розвести 1 ч.л. солі. Солона вода розріджує мокротиння та слиз на поверхні дихальних шляхів і заспокоює кашель. Потрібно солоною водою полоскати горло протяхом однієї-двох хвилин до чотирьох разів на день.
Візьміть склянку гарячої води і розчиніть у ньому чайну ложку солі. Полощіть горло протягом 1-2 хвилин 3-4 рази в день. Солона вода розріджує слиз в верхніх дихальних шляхах, тим самим заспокоює кашель.

При виділенні мокротиння його краще спльовувати, ні в якому разі не ковтати.Так як у ньому можуть міститися бактерії, що блокують процес одужання.

3. Лимонний сік з медом – це суміш, що є гарним профілактичним засобом від поширення інфекції в легенях. Мед являється протинабряковим засобом, а лимонний сік містить вітамік С (що виконує захисну функцію в організмі).
В кип’ячену воду долити трішки лимонного соку (приблизно 1 ст. л.) та меду. Таку суміш вживати до трьох разів на день.
4. Імбирний чай. Загалом Імбир зменшує запальні процеси в дихальних шляхах і дозволяє запобігти скупченню мокротиння. Свіжий корінь імбиря можна просто пожувати  і це допоможе продезинфікувати ротову порожнину і повпливає на очищення дихальних шляхів від скупчення слизу.

Для приготування імбирного чаю необхідно кілька шматочків імбиря заварити як звичайний чай.
Пити такий чай потрібно до трьох разів на день. Можна добавити мед для солоду та для посилення ефекту. Такий чай 2-3 рази на день. Для пом’якшення смаку можна додати трохи меду. Пропорції такого чаю наступні – п’ять шматочків імбиря потрібно на 1 л кип’ятку.

В деяких джерелах говорять, що корінь імбиря потрібно варити і кип’ятити, проте корисні властивості імбиря зберігаються за умов запарювання його, як і звичайного чаю.

5. Масло евкаліпта для інгаляції.
При бронхіті та закладеності носа вдихання пари є дуже ефективним методом. Для цього потрібно: кілька крапель масла евкаліпта в гарячу воду; накрити рушником голову та вдихати пар.
Враховуючи те що сухе повітря є провокатором кашлю, вночі радимо вмикати воложувач повітря.

6. Петрушка – чудова рослина, яка дозволяє розріджувати мокротиння, яке залишається в горлі і в легенях. Яким чином варто вживати петрушку? Петрушку не потрібно заварювати як чай, а вживати її звичним методом у їжу. Збільшеня кількості її вживання дозволяє уникати хворобливих почуттів  та важкості в грудях.

7.Тепле молоко з куркумою, медом і чорним перцем. Такого роду суміш дозволяє боротися з інфекційними захворюваннями. Так як кожен елемент такого напою відповідає за певну дію. Що стосується куркуми то це – антибактеріальна, дезинфікуюча дія; чорний перець – підсилювач дії куркуми; мед – протинабряковий засіб, завдяки всім елементам ця суміш стає ефективним та цілющим засобом проти захворювань.

Метод приготування наступний: закип’ятити молоко; додати одну столову ложку куркуми, пів чайної ложки чорного перцю. Трішки охолодити суміш і додати меду. Все добре вимішати та пити двічі вдень.

8.Цибулевий сік з медом. Цибуля насичена такими мікроелементами як сірка та кверцетин – саме вони не дають скупчувати мокротиння, зменшують тяжкість та біль в грудях, а також знімають закладеність носа. Цибулевий сік є антибактеріальним засобом і не дає інфекції розповсюджуватись організмом. Цибулевий сік з медом приймати до трьох разів на день.

9.Кава – це напій щоденного вжитку, який за допомогою своїх властивостей полегшує астма-подібні стани і сприяє виведенню мокротиння з організму.
Приймати більше ніж дві чашки на день не можна, так як це прямий вплив на серцево-судинну систему впершу чергу та інше.

10. Солодковий корінь, який є давнім відхаркувальним засобом. Впливає на зменшення запальних процесів і заспокоює подразливість слизової горла.

Спосіб приготування шматки кореня солодки кип’ятіть у воді протягом п’яти хвилин. І такого роду відвар вживайте до трьох разів на день.

Отже, зазначимо те, що домашні засоби дозволяють полегшити симптоми важкості в грудній клітці. Але за умов погіршення стану самолікуванням займатися небезпечно, звернутися краще до лікаря за консультацією.

Вірусне захворювання  є набагато складнішим та довшим в лікуванні, саме тому тут медична допомога є незамінною і прискорює процес одужання. Вам краще залишитися дома і бути постійно в теплі, вживати багато рідини.

Дотримайтесь зазначених вище порад! Тоді процес одуження буде швидким і це дозволить зміцнити Ваш імунітет! Не хворійте!

 

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Мокротиння в легенях і важкість в грудях? Є 10 простих способів усунути ці симптоми!