Молитва до Богородиці, яка завжди прийде вам на допомогу

https://facedobra.com/

 

Молитва – це розмова душі з Богом. Вона завжди повинна відбуватися у спокої і повному смиренні. Людина не може висувати Богу претензії чи нарікання на власне життя. Така молитва не буде почута Господом.

Людина повинна дякувати Богу за кожен прожитий день, за кожну мить. Приймаючи з вдячністю все, що стрічається на життєвому шляху, людина підкоряється волі Бога. Усяке нарікання, незадоволеність життям, озлобленість – це докір Богу.

Людина повинна розпочинати молитву з умиротворенням в душі. Молитва – це передовсім подяка, а не прохання. Бог дав людині усе для щасливого життя і не варто більше перед ним жебракувати.

 Так, людина має прославляти цей світ і його Творця, возвеличувати Матір Божу, яка привела в цей світ Ісуса як спасителя людства.

Людина настільки потонула в земних марнотах, що згубила шлях до Істини – до Бога. Саме в найбільший період розпачу людства на землю прийшов Син Божий, щоб вказати шлях, яким повинна йти людина.

Ісуса народила Діва Марія, яка також належить до лику святих. Ми поклоняємося Богородиці, і вона вислуховує наші молитви.

Однією з найпоширеніших молитов до Діви Марії є «Богородице Діво».

Стань перед образом Богородиці, що тримає на руках маленького Ісуса, заспокойся, відкинь усі думки і промовляй до Марії щиро, від серця молитву. Осіни себе хрестом: «Во ім’я Отця, і Сина, і святого Духа. Амінь».

Богородице Діво‚ радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти в жонах‚ і благословен плід утроби Твоєї, бо Ти породила Спаса душ наших. Амінь.

Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбав нас, Єдина Чиста і Благословенна.

Преславна Приснодіво Богородице, прийми молитви наші і донеси їх Синові Твоєму і Богові нашому, щоб спас задля Тебе душі наші“.

Образ Богородиці дуже близький для нас. Адже людина не раз знаходила спасіння і прихисток під її покровом. Важливо приходити до неї з вірою і чистим серцем. І ваші молитви будуть почуті.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Молитва до Богородиці, яка завжди прийде вам на допомогу