Моя дівчина влаштувала в моїй квартирі нічне гуляння. Після цього ми розсталися. Розповім вам, що було далі!

У мене була дівчина. Певний час ми просто зустрічалися, а потім почали жити разом. Тобто одного прекрасного дня Анна переїхала жити до мене за моїм запрошенням.

Якось додому я повертався доволі втомленим. Тиждень був дуже насичений різними звітами та закінченням проектів.  На цей момент в мене була одна мрія – приїхати додому і впасти у своє ліжко разом з Анною.

Однак вдома на мене чекав сюрприз. Коли я переступив поріг квартири, мене зустріла моя дружина з своїми подругами. Зізнаюся, я зовсім не бажав зараз з кимось спілкуватися, тому зіслався на сильну втому і пішов спати. Проте поспати мені не дав спів моїх непроханих гостей. Вони випили пляшку вина і вирішили поспівати під карооке. Цього горлання я вже не міг терпіти, тому накинув на себе халат і заглянув на кухню – попросив дівчат замовкнути.

Їхнє мовчання тривало не довго. Не встиг я зімкнути повіки, як мене знову розбудило їхнє горлання. Зрештою почув і чоловічий голос, що мене дуже насторожило і здивувало. Оскільки до того була суто жіноча компанія.

 Зрозумів, що вже тепер точно не засну, тому вдягнувся і вийшов на кухню. Познайомився з новим гостем у своїй квартирі . Ним був брат моєї дівчини.

Вийшли разом на балкон покурити. Я запитав, що його привело до мене. Денис розповів мені історію, яка мене дуже вразила і змінила хід подій.

Як з’ясував, брат Анни в мене появився невипадково. Дівчина дозволяла собі останнім часом загули в одному з барів. Додому приходила, ледь волочачи ноги. Для батьків це було великою травмою, тому Денис дав їм слово, що вистежить сестру і приведе її до норми.

У цей вечір він не знайшов Анни в уже відомому барі, але зумів видзвонити. Таким чином з’явився за вказаною адресою, щоб перевірити, де вона і з ким.

Зізнався, що йому не подобаються  подруги Анни. Ведуть надто розгульне життя. У їхній компанії сестра завжди напивається.

Цього вечора Денис забрав Анну додому. Слідом за ними пішли її подруги. Коли залишився сам, зрозумів, що дівчина обманювала мене. адже не один раз казала, що йде ночувати до батьків, за якими засумувала, а насправді йшла з дівчатами до бару.

Після цього інциденту я припинив спілкування з Анною. Вона стала для мене нецікавою. Правда в особі її брата Дениса я знайшов друга. Ми досі спілкуємося. Він хороший шахіст. І це нас зблизило, бо я також на дозвіллі люблю пограти в шахи.

Як склалося життя Анни – я не знаю. Намагаюся на цю тему з Денисом не спілкуватися. Він також мовчить, мабуть, з етичних міркувань.

Думаю, що Анна не дуже сумувала за мною. Я був для неї надто правильним. А вона була не проти хильнути і гульнути.

 Після останньої розмови вона жодного разу мені не зателефонувала.

Чому? Зрозуміла, що наші стосунки завершилися? Чи вона їх зовсім не цінувала? 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Моя дівчина влаштувала в моїй квартирі нічне гуляння. Після цього ми розсталися. Розповім вам, що було далі!