Моя дружина категорично проти, щоб з нами жила Тамара. Дочці також не подобається, що у її кімнаті поселилася якась чужа та зла тітонька. Я опинився поміж двох вогнів. Враховуючи всі документи, правда на моїй стороні, але якщо по людськи – не можу ж я рідну сестру виперти на вулицю?

Мої батьки змогли придбати власну квартиру уже ближче до старості років. У досить хорошому районі, з сучасним ремонтом та технікою. Відкладали вони на неї не мало не багато, після народження моєї молодшої сестри, коли мама вийшла з декретної відпустки. Щоб ви могли уявити ці часові рамки, скажу вам, що Тамарі уже 28 років.

Я понад 6 років, як живу окремо від них на орендованій квартирі зі своєю нареченою. Тамара закінчила навчання ще минулого року, працює, але досі живе з батьками. Каже, що не хоче витрачати половину зарплатні на орендну плату та комунальні послуги. Діло її, але, як на мене, у такому віці вже давно пора відокремитися.

Тиждень тому мама з татом зібрали усіх в себе на вечерю. Вони збиралися повідомити нам важливу новину. Що це таке могло бути я навіть не здогадувався. Купив торт, попередив кохану й ми пішли в гості. Мама з сестрою уже накрили стіл, чекали лише на нас.

-Дочко, сину, ми хочемо зробити вам невеликий подарунок – почав розмову тато. – Ви ж пам’ятаєте, що у мене є тітка Ганна, яка мешкає в Одеській області, точніше сказати, мешкала. Дітей у неї не було, з рідних лише я залишився, тож свій будинок тітонька, царство їй небесне, заповіла мені.

У розмову втрутилася мати:

-Ми з батьком довго думали, як правильно вчинити, тож вирішили залишити свою квартиру вам, а самі переїдемо жити у той будинок. Ми вже люди старі, життя прожили багато чого надивилися. Вам же ще стільки потрібно зробити. Не думаю, що ви захотіли б жити у селі, тож і обрали такий варіант для себе.

-Це так несподівано – сказала Тамара. – Я теж хотіла зізнатися вам, що уже пів року спілкуюся з досить приємним хлопцем. Він іноземець, живе в Америці. Прилітав до мене кілька разів, а під час останнього візиту запропонував переїхати до нього. Квартира якраз вчасно, адже ми з братом можемо її продати, а виручені гроші поділити порівну.

-Але я не хочу продавати цієї квартири! – втрутився я. – За ту суму, що я отримаю однокімнатну не купиш, а щоб докласти, то де їх брати.

Тамара запропонувала продати свою частку мені за зниженою ціною. Я погодився. Позичав гроші де тільки можна й не можна. Продав автомобіль, взяв кредит у банку. За тиждень все зібрав й віддав сестрі. На цьому й домовилися. Батьки переїхали жити у батьківський спадок, Тамара полетіла до свого коханого, а я зі своєю нареченою стали повноправними власниками двокімнатної квартири.

Все б нічого, але життя Тамари в Америці не склалося. Вона повернулася додому через 4 роки й зі своїми валізами заявилася до нас додому. Сказала, щоб я негайно звільнив її кімнату, бо вона більше не збирається нікуди їхати. Я був ошелешений, яку ще кімнату. У нас там дитяча. Сказав Тамарі, що вона пожити у нас кілька тижнів, поки не знайде квартиру та не влаштується на роботу, але не більше. Квартира офіційно належить мені, її частку я виплатив. Натомість сестра згадала, що свою частину віддала мені за копійки, тож житиме у нас скільки захоче. А як мене щось не влаштовує, то треба доплатити.

Моя дружина категорично проти, щоб з нами жила Тамара. Дочці також не подобається, що у її кімнаті поселилася якась чужа та зла тітонька. Я опинився поміж двох вогнів. Враховуючи всі документи, правда на моїй стороні, але якщо по людськи – не можу ж я рідну сестру виперти на вулицю? А якщо Тамара затримається у нас надовго? Уже тиждень минув з того дня, як вона повернулася, а роботи вона не шукає й оголошення про здачу квартири в оренду її також не цікавлять. Як же тепер викрутитися з цієї ситуації, щоб не зіпсувати ні з ким стосунки?

Оцініть статтю
Дюшес
Моя дружина категорично проти, щоб з нами жила Тамара. Дочці також не подобається, що у її кімнаті поселилася якась чужа та зла тітонька. Я опинився поміж двох вогнів. Враховуючи всі документи, правда на моїй стороні, але якщо по людськи – не можу ж я рідну сестру виперти на вулицю?