Моя квартира стала ареною для двох коханців. А я їх навіть не знаю

Хочу одразу попередити, що коханці не мої. Все що сталося далі результат людської безвідповідальності та збігу обставин. Але це не зменшує провини моєї сусідки та її велелюбної дочки.

Кожного літа я з чоловіком залишаю свою квартиру у місті та ми разом вирушаємо мешкати на дачу. Свіже повітря, поруч ліс, озеро, що ще потрібно двом пенсіонерам для відпочинку. Я завела собі хобі. Саджаю овочі та читаю книжки, на які раніше не було часу через роботу. Чоловік ходить на риболовлю, шукає гриби. Ми помітили, що там нас не турбує тиск та головні болі. Не те, що у запиленому та шумному місті. На цей час я залишаю ключі від квартири своїй сусідці, яка мешкає кількома поверхами нижче. Ми з нею товаришуємо ще з часів, коли тільки видавали квартири. Вона поливає мої квіти, слідкує, коли принесуть квитанції за комунальні послуги. Мені так спокійніше, коли хтось наглядає за моїм майном. Так було кілька років. Але цього року сталося таке, що забудеться не скоро.

Коли я читала книжку на терасі нашого заміського будиночка, то мені зателефонували. Жінка представилася працівником поліції. Вона сказала, що в моїй квартирі стало правопорушення й мені терміново потрібно приїхати. Спочатку я хотіла одразу все покинути та летіти додому. Але чоловік почав говорити, що це напевно шахраї. Я чула, що вони часто займаються обманом пенсіонерів. Вирішила передзвонити сусідці та все вияснити. Але вона підтвердила все, що мені сказали. Першим же автобусом ми виїхали додому.

Там все ще була поліція. Вони хазяйнували наче в себе вдома. Коли я заспокоїлася, то мені пояснили в чому справа. В моїй квартирі відбулася бійка двох закоханих хлопців. Я не могла зрозуміти звідки та як. А все було так. Дочка моєї сусідки викрала ключі від квартири та вирішила зустрічатися тут зі своїм хлопцем. Можливо це було не перший рік й так би й залишилося непоміченим. Якби не те, що в неї був закоханий ще один хлопець. Він підстеріг коханців й почав вияснення стосунків у під’їзді, а потім все продовжилося у квартирі. Вони побилися. Сусіди, які жили поруч викликали поліцію. Я була шокована. Більше нікому не можна вірити.

Оцініть статтю
Дюшес
Моя квартира стала ареною для двох коханців. А я їх навіть не знаю