«Моя мама вийшла заміж у 60-ть – вона зустріла споріднену душу»

https://www.vladtime.ru/obsh/535496

Загалом я не розумію людей, які одружуються у віці за 60-ть. Хіба між ними можуть спалахнути почуття? Тим паче пристрасть? Навіщо їм це?

Розповідь про мою маму, яка останнім часом жила разом з нами. Два роки тому п0мер тато. Мама не змогла перенести втрати на самоті і перейшла жити до нас. Ми були не проти.

У нас двоє дітей шкільного віку. Окрім основних занять, вони ходять на багато різних гуртків. Ось і для їхньої бабусі буде заняття. Завести одну дитину на музику, іншу забрати з танців, нагодувати і дочекатися репетитора з англійської мови. А потім сходити з обома в басейн на плавання. Потім заняття з математики, малювання і врешті відпочинок після вечері.

Мамі наче сподобався такий розклад. А ми з чоловіком лише раділи – адже це така велика допомога нам, батькам. Ми можемо спокійно заробляти гроші, коли діти в порядку.

Чоловік добре зжився з моєю мамою. Вони ніколи не конфліктують між собою. Мені здавалося, що вона разом з нами почуває себе щасливою.

Одного дня мама несподівано заявила, що хоче сходити на вечірку для одиноких. Мене, звісно, трохи здивувало її таке бажання, але заперечити не могла.

Увечері вона прийшла додому більш як щасливою. Сказала, що їй дуже сподобалося спілкуватися з іншими людьми. Мене цей вислів навіть трохи образив. Наче ми з нею не спілкувалися.

Після цього випадку мама щосуботи відвідувала цей клуб і щоразу поверталася окрилена. Звісно, що це для мене створювало певні незручності – треба було кидати всі свої справи вести дитину на баскетбол.

Одного разу після таких відвідин клубу вона зізналася, що зустріла рідну душу. Вона тепер часто ходила на побачення. Вони просто разом гуляли, спілкувалися і навіть відвідували ресторан.

 Думала, що скоро це все закінчиться. Надокучать одне одному і годі.

Однак мама якось підійшла до мене і запитала, як я дивлюся на те, що вона вийде заміж. Я розізлилася на неї. Навіщо їй це? Вона має нас, онуків, помешкання? Що це їй в голову збрело?

Мама образилася і ввечері пішла з дому. На ніч не повернулася. Я не стала її шукати. Так вона не появлялася місяць.

А потім вона зателефонувала мені і сказала, що вийшла заміж. Я не знала, що маю відповісти. Вона кинула мене, кинула внуків, забула, що мала коханого чоловіка і ось так просто пішла від нас. Я мовчала і не знала, як спілкуватися з нею далі.

Вона сказала, що любить усіх нас і бажає всім бути щасливими!

Оцініть статтю
Дюшес
«Моя мама вийшла заміж у 60-ть – вона зустріла споріднену душу»