Моя подружка доволі важко пережила розставання з коханим мужчиною. Вона ніяк не могла зрозуміти, чому чоловік вибрав «поганулю», а не її?

Ця історія трапилася з моєю подружкою. Вона доволі боляче пережила розставання зі своїм коханим чоловіком. І ніяк не могла зрозуміти, чому мужчина вибрав «поганулю», а не її?

Так, моя подружка Іра – еталон краси, з її погляду. Висока, ставна, пишногруда, якщо брати зовнішні дані. Глибокі очі приваблюють голубизною.  Густе волосся спадає нижче плечей. Завжди весела – не створює драм на рівному місці. Зі смаком одягається. Працює в сфері моди. Розумниця – закінчує цьогоріч університет.

І раптом такий удар – її коханий мужчина надав перевагу зовсім іншій дівчині. За словами Іри, «поганулі». Чого б це?

Звісно тут не обійшлося без консультації психолога, бо дівчина справді була в стані крайнього розпачу. Вона ніяк не могла дати відповідь на питання:

-Чому не я, чому ця поганенька? Чому?

Так, часто трапляється в житті, що добрі хлопці з якихось причин часто будують відносини з не особливо симпатичними дівчатами. Чому?

Часто красиві жінки  вважають, що завдяки їхній зовнішності мужчини повинні перед ними стелитися. Що це велика їхня перевага над іншими жінками, їхня зовнішня краса. Вони очікують від мужчин особливого ставлення, дорогих подарунків і постійної пільги від мужчин.

Проте не всі мужчини готові до таких стосунків. Вони поряд з жінкою хочуть мати розслаблення і відпочинок, а не боротьбу за красу. Боротьба є лише до початку стосунків. У стосунках має бути гармонія, яку створює передовсім жінка. Мужчина в стосунках вже не хоче боротися, а відчувати стан спокою для підкорення інших вершин – кар’єра, положення в суспільстві, здобуття матеріальних благ.

Здебільшого жінки, яких ми недооцінюємо, називаємо їх «поганулями», компенсують свою зовнішність умінням створити для мужчини потрібний для них комфорт. Вони талановиті, постійно працюють над собою, часто дуже жіночні. І саме в цьому їхня перевага.

А красуні прагнуть відчинити всі двері з допомогою власної краси. Роблять на ній акцент. Дбають про зовнішнє вдосконалення. Дівчина, яка звикла оцінювати кожного за зовнішніми даними, забуває, що красу кожен бачить і сприймає по своєму.

Світ різноманітний. Хтось без розуму від осиної талії і великих очей. Хтось любить пишні форми. Тому краще не ділити дівчат на красунь і «погануль». Адже для когось саме «погануля» може бути ідеалом краси.

Є дівчата, які не перестають розвиватися, прагнуть більшого, адже зовнішність для них не головне. Вони розуміють важливість внутрішнього світу, думок і цілей іншої людини. Їм не так важливий гаманець майбутнього чоловіка, як та опора, підтримка і дружба, яку він може їй дати.

Біля такої жінки чоловік може дозволити собі бути самим собою, не приховувати свою слабкість і вразливість, що є в кожного. З тієї причини часто непримітна жінка опановує увагу чоловіка і не дає жодного шансу красуні. Адже уміти відчувати і любити іншого, дарувати свою увагу і тепло – це найвища краса, яка непомітна для ока.

Оцініть статтю
Дюшес
Моя подружка доволі важко пережила розставання з коханим мужчиною. Вона ніяк не могла зрозуміти, чому чоловік вибрав «поганулю», а не її?