Моя семирічна дочка готувала борщ, а мачуха, моя дружина розважалася

https://familytimes.com.ua

У мене не склалося життя з першою дружиною. Вона народила для мене донечку Софію. Коли нашому сонечку виповнися всього лиш рочок, її мама покинула нас. Вона, як з’ясувалося, весь час сиділа в інтернеті і шукала багатого іноземця. Як тільки дружина спіймала на гачок нового жениха, одразу ж від нас чкурнула.

Я не став за нею побиватися, оскільки мріяв про щасливу родину. Для дочки найняв няню, щоб вона займалася Софією, поки я на роботі.

Якось познайомився з писаною красунею Люсею. Вона була як картинка – білявка з довгими ногами і тонкою талією. Під час спілкування жінка зізналася мені, що дуже любить дітей.
Так я знову одружився. Няні подякував за сумлінну роботу і відпустив. За Софією тепер дивилася Люся.

Водночас зауважив дивні зміни, що відбулися з моєю дитиною. Завжди жвава Софія вже не зустрічала як раніше мене біля порога, не раділа моєму приходу і зовсім не гралася. Вона сиділа тихо на дивані і часом навіть плакала. На питання, що з нею?

Люся пояснила це складним характером, віком. Дитині на цей час йшов сьомий рочок.
Однак з кожним днем ситуація погіршувалася. Софія зовсім не спілкувалася зі мною. Часто сиділа у своїй кімнаті годинами. Або просто лежала  і обнімала свого маленького ведмедика.

Одного разу я вирішив повернутися додому значно швидше, щоб перевірити, що там відбувається, коли я на роботі.  Тихенько зайшов у квартиру. І побачив як моя семирічна донечка готує борщ. А дружина Люся сиділа за комп’ютером і розважалася якоюсь грою. На моє питання, що дитина робить на кухні, відповіла, що вона попросила дитину помішати страву.

Я запідозрив, що тут є обман. Тому взяв дитину за руку і ми пішли в дитячу кімнату. Там запитав її про все прямо. Софія не втрималася і розплакалася. Як з’ясувалося, зранечку Люся дає дитині список завдань, які Софія повинна виконати до мого приходу. По-іншому на неї очікує страшне покарання. Донька показала мені цей список, тому що Люся ще не встигла його знищити. Надто засиділася в грі.

Цей випадок відкрив мені очі, хто ж такою насправді була Люся. Вона все зрозуміла і вже пакувала чемодан. Я їй не перешкоджав.

Наступного дня повернув додому няню. Я зрозумів, що моя донька – це найбільший скарб мого життя. Жодна з найяскравіших красунь не варта того, щоб моя чудова дитина ризикувала безпекою.

Оцініть статтю
Дюшес
Моя семирічна дочка готувала борщ, а мачуха, моя дружина розважалася