Моя сусідка очищає мікрохвильовку таким способом на 1, 2, 3

Нещодавно моя сусідка поділилася зі мною чудо-способ очищення мікрохвильовки. Я спробувала. Ефект дивовижний. Ділюся з вами цим способом, який впорається з великим забрудненням за декілька хвилин.

Етап 1

Отож, спершу відключіть мікрохвильовку від мережі. Потім приготуйте розчин для видалення  застарілого бруду з поверхні мікрохвильовки.

Джерело: professionalnaya-kosmetika.ru

Змішайте 100 грамів миючого засобу “Фейрі” та 100 грамів спирту. Готовий розчин переливаємо у пляшку з розпилювачем. Такий засіб впорається із  забрудненням не тільки мікрохвильовки, але й витяжки.

Розпиліть засіб по поверхності мікрохвильовки. Залиште засіб на 5 хвилин.  Якщо мікрохвильова піч сильно забруднена, то час очікування можна збільшити. Після закінчення часу видаліть залишки бруду сухим паперовим рушником.

Етап 2

Для очищення мікрохвильовки із середити приготуйте наступний розчин.У зручному посуді змішайте воду  з двома чайним ложками соди або лимонної кислоти, поставте  її в мікрохвильову піч, і  ввімкніть нагрів  на 3-4 хвилини. Вода у посудині повинна закипіти. Після закінчення часу процедури. Витріть мікрохвильовку сухим паперовим рушником.  Ваша помічниця сяятиме чистотою!

 

Оцініть статтю
Дюшес
Моя сусідка очищає мікрохвильовку таким способом на 1, 2, 3