Моя свекруха подарувала мені на день народження свій старий светр. Я не заставила себе довго чекати та віддячила їй на ювілей своїми колготами. Більше ми не розмовляємо

Коли ми одружилися з чоловіком, то я одразу зрозуміла що свекруха моя ще той подарунок. Вона з першого погляду мене не полюбила. А все тому, що я не дозволяла їй собою керувати. Вона працювала вчителькою у школі, а тому звикла, що всі її слухають. До того ж вона шукала для свого сина щонайменше доктора наук з та за сумісництвом шеф-кухаря ресторану. Звісно ж це жарти, але я особливо не переживала через те, що не подобаюсь їй, а моя робота не викликає в неї захвату.
Ще зі студентських років я захопилася фотографією. А коли отримала на вісімнадцятиріччя від батьків фотоапарат, то почала знімати все що траплялося під руку. Зараз я працюю професійним весільним фотографом.

З чоловіком ми мешкаємо окремо. Інколи до нас приходять у гості його батьки. Тато завжди радо мене вітає та спокійно дивиться телевізор. Я його просто обожнюю. А ось свекруха тільки те й робить, що заглядає до кожного куточка. То знайде десь пил, то натякне, що в нас мало продуктів у холодильнику, то ще знайде до чого причепитися. Звісно ж мене це трохи дратує. Спочатку я навіть виправдовувалася, а тепер навіть не звертаю уваги. Просто клацаю собі у телефоні.

Кілька місяців тому у мене було день народження. Вирішили, що спочатку посидимо в дома з моїми та чоловіковими батьками, а потім підемо веселитися з друзями. Я накрила вдома стіл, все приготувала. Батьки подарували мені гроші. Вони знають, що я давно збираю на новий фотоапарат. А ось подарунок свекрухи був просто шоком. Вона принесла у пакеті свій старий светр, який напевно ще пам’ятав часи молодості комуністичної партії. Звісно ж я їй подякувала. Вирішила, що не варто псувати собі настрою у такий день через її дурощі. Добре, що хоч свекор потім тихенько підійшов та дав мені конверт з грошима. Було видно, що йому соромно за вчинок дружини.

Пройшов час. З чоловіком ми навіть не розмовляли на цю тему. Я гадаю, що він й так розумів, що його мама вчинила не гарно. Місяць тому в неї був ювілей. Вона вирішила відсвяткувати його з розмахом. Замовила ресторан, запросила колишніх колег з роботи, подруг, родичів. Ще тримаючи в руках запрошення я чітко знала, що їй подарую. Мені просто хотілося, щоб вона відчула те саме, що і я. Спеціально знайшла у своєму гардеробі найбільш кольорові колготи та гарненько їх запакувала в той самий пакет, в якому вона колись принесла светр.

А тепер уявіть. Повна зала гостей. Ми з чоловіком приходимо та я дістаю з сумки пакет та подарунок. Бачили б ви обличчя моєї свекрухи. Вона була готова вибухнути від злості. В цей момент я подивилася на свекра, а він ледь стримувався, щоб не засміятися. Звісно ж мій чоловік потім подарував справжній подарунок. Я вирішила, що не варто опускатися до її рівня. Я ж весь вечір робила фото на пам’ять. Але цей смак пости я запам’ятаю назавжди. З того моменту свекруха більше не ходить до нас у гості й навіть не питає про мене. Прикро, але я не дозволю витирати об себе ноги.

Оцініть статтю
Дюшес
Моя свекруха подарувала мені на день народження свій старий светр. Я не заставила себе довго чекати та віддячила їй на ювілей своїми колготами. Більше ми не розмовляємо