Мої свати постійно телефонують і відказують на мого сина. Я вже ледве стримую себе, щоб не вказати їм куди їм варто йти.

Мій син одружився чотири роки тому. Дружина у нього красива, розумна і хороша. Наскільки мені відомо, вони дуже добре ладнають і практично не мають якихось недомовок чи нарікань одне на одного.

Але зовсім інша ситуація із моїми сватами, батьками моєї невістки. ці двоє вічно чимось не задоволені. Точніше не чимось, а кимось – моїм сином.

Мій син, Дмитро працює дуже багато. Крім того, що він кожні два тижні їздить на вахту на нафтопереробні вишки, то коли має два тижні вихідних – шукає собі підробітки.

https://larastock.com/r

В основному, він у ці два тижні їздить із своїми друзями по будовах і робить то ремонти, то інші будівельні чи монтажні роботи.

Звичайно, я як мама шкодую свою дитину і хвилююся, щоб раптом не нашкодив своєму здоров’ю, а він лише посміхається. І повторює постійно, що у нього дружина, двійко маленьких діток і купу інших проблем.

Батьки моєї невістки мають двоповерховий будинок. Перший поверх у них зроблений ідеально і вони там живуть. А от другий поверх у них абсолютно на стадії голих стін. Ні штукатурки, ні підлоги, анічогісінько нема.

Після одруження другий поверх свати віддали нашим дітям. Це повноцінна чотирьох кімнатна квартира.

От мій син і тягне на собі все, як може, щоб зробити там ремонт і забезпечити належні умови для дружини і діток.

Адже придбати власне окреме житло – це дуже дорого.

Діма у мене має золоті руки. Він вміє зробити усе, що завгодно. То ж зробив уже ремонт на другому поверсі на кухні та у ванній кімнаті. Залишилося зовсім мало – кімнати.

То ж коли він у неділю хоче просто виспатися і подивитися телевізор – свати дуже нарікають на Діму.

https://grazdano4ka.ru

Дійшло до того, що сваха телефонує до мене і розповідає, що мій син – нероба. Мовляв, замість того, щоб щось робити біля будинку, чи допомагати по господарству її чоловіку, себто свату – він лише спить і з дітьми грається.

Спочатку я виховано мовчала і казала, що вони не праві. Але ці дзвінки стали все частішими і частішими. Я вже просто інколи не відповідаю на них.

І за мою дитину мене серце болить. Він ж дуже важко працює, не має ні хвилини, щоб перепочити. Інколи я прокидаюся у холодному поті, бо мені сняться жахливі сни, що мій син таки надірвав собі здоров’я.

Але ж і невістка у мене також молодець. Хоч би раз заступилася перед своїми батьками за свого чоловіка. Він же старається для неї і дітей. Та й вона, як ніхто це знає і бачить.

Але ж ні, її не вчили перечити батькам. Якщо її батьки називають Дмитра неробою, то так воно і є.

Взагалі, чесно кажучи, я думаю, що довго у них цей шлюб не триватиме, якщо у невістки така позиція щодо свого чоловіка перед її батьками.

Або вона поміняє до нього ставлення і почне його захищати у очах своєї мами і батька, або мій син одного разу грюкне їхніми дверима і більше ніколи до них назад не повернеться.

Єдине, що шкода мені моїх онуків, якщо ситуація складеться саме так.

Оцініть статтю
Дюшес
Мої свати постійно телефонують і відказують на мого сина. Я вже ледве стримую себе, щоб не вказати їм куди їм варто йти.