Мою дитину запросили на день народження і виставили рахунок, на який треба скинути гроші на подарунок

Нещодавно зі мною трапилася історія, якою хочу поділитися з вами. Реальні імена змінено.

На Вайбер мені прийшло повідомлення від невідомої особи, в якому зазначалося, що мою дитину запрошують на день народження Марти. Дівчинці виповниться 22 травня 6 рочків. Вказано час і місце проведення святкування дня народження дитини.

Це була подружка моєї дочки. Разом вони готувалися до школи. Звісно, мені не хотілося відмовляти своїй дитині. Це її перші кроки в світ, перші знайомства, друзі. Я приєдналася до групи зі згодою про те, що візьмемо участь у цьому святкуванні.

Одразу приєдналося ще кілька батьків запрошених дітей. Моя Софія раділа такій події. Бо й справді діти люблять свята. Дівчата особливо. Це ж передбачає красиві зачіски, одежу і веселі ігри, пустощі. Як без них дітям?

Буквально за три дні до події прийшло ще одне повідомлення ось такого змісту:

«Щоб ви не витрачали час на вибір подарунка, ми хочемо подарувати  Марті те, про що вона мріє. Це буде один подарунок від усіх гостей. Ми вже його вибрали. Вам лиш потрібно переказати гроші на мою картку, і ми виконаємо мрію іменинниці. Марта буде щаслива і вдячна усім вам. З повагою, мама».

Після цього тексту був вказаний номер банківської картки і сума – 1000 гривень.

Прочитавши це повідомлення, я отримала шок.

Для мене це була не така вже й мала сума як для подаруночка для шестирічної дитини. Це було багато! І, вважала, неетично зі сторони матері Марти.   

Розумію, що в дитини може бути така дорога мрія. Прикинула всіх гостей, що були в списку, зрозуміла, що сума виходить також доволі пристойна. Ось це заявочка! Якщо батьки Марти хочуть зреалізувати мрію своєї дитини, то хай це роблять. А при чому тут гості? Я не можу дозволити перевести таку суму на рахунок. Я ж не знаю навіть цих людей. Краще на ці гроші куплю щось своїй Софії.

Після цього вирішила, що моя Софія не піде на цей день народження. Вважаю, що мама Марти поступила некрасиво. У гостей не можна вимагати гроші. Подарунок вибирає кожен відповідно до своєї платоспроможності. Звісно, в розумних межах.

Як ви вважаєте, чи правильно я вирішила щодо дня народження? Як би поступили ви?

Оцініть статтю
Дюшес
Мою дитину запросили на день народження і виставили рахунок, на який треба скинути гроші на подарунок