Мою кухню окупувала свекруха і тепер мій чоловік не хоче зі мною розмовляти!

— Через свекруху одні проблеми, — ділиться двадцяти дев’ятирічна Юля — Декілька днів тому провела серйозну розмову зі свекрухою. Наважилася виговорити все, що думаю про неї та її відвідини. Потім Катерина Петрівна пішла додому та зателефонувала своєму сину та сказала, що погано себе почуває. Чоловік негайно попросився з роботи й поїхав до мами. А під вечір прийшов додому і був чомусь злий та ще й сказав, аби подзвонила його мамі та вибачилася.

Звісно, що я не буду цього робити, і тим самим від сказаних мною слів.

– Так, а що трапилося?

– Слухай. Ми з дітьми були вдома, а чоловік на роботі. Після обіду я їх вклала спати, і сама заснула. Потім проснулася від того, що на кухні був відкритий кран із водою, звук доходив до моєї спальні. Перша думка: трубу прорвало, бо в мами теж недавно таке нещастя трапилося. Лечу на кухню і бачу Катерину Петрівну. Вона собі стоїть у фартусі, посуду миє, картоплю варить.

– Стоп, а як вона потрапила у квартиру, якщо двері ви постійно замикаєте?

– Виявляється у неї є ключі від нашої квартири. Заглянула у мою спальню, побачила, що я сплю, та й вирішила піти готувати на кухню. Курка стояла на столі, я хотіла потім зварити суп, а вона вирішила запекти ту курку з картоплею. Мало того, вона ще й в усіх тумбочках все перескладала, у кожний куток заглянула. Ні в чому собі не відмовляла.

Юля матір двох дітей: дівчинці майже чотири роки, а хлопчику — рік. Із самого ранку жінка доглядає за ними, годує, грається. Тому до обіду вже встигла натомитися і вирішила, поки є така можливість, щоб поспати, треба нею скористатися. Бо в ночі постійно син прокидається, і вона мусить вставати. Юля заснула так міцно, що навіть не чула, як у квартиру зайшла свекруха.

– А де ж вона ключі роздобула? Для чого дали?

– Їхали в гості до моїх батьків і про всяк випадок дали їй ключі, — розповідає жінка — Юрі дали якраз відпустку на три тижні, тому вирішили поїхати гостювати до батьків. Не маленький термін, тому вирішили залишити ключі їй. Вона була не проти із задоволенням погодилася.

Ще раніше Катерина Петрівна часто навідувалася до подружжя без дзвінка, будь-якої звістки. Звісно, Юлі такі походеньки не подобалися, і вона, щоб провчити свекруху, не відчиняла двері. Ніби вони спали та просто не чули. Це був тонкий натяк, щоб перш ніж іти в гості, потрібно попереджати, як мінімум. Після цього Катерина Петрівна телефонувала перед своїм приходом.

Та наявність ключа від нашої квартири у Катерини Петрівни, подарував їй нові можливості.

– Повернулися ми від батьків, а у квартирі нічого не можна було знайти, усі речі перескладені! – ділиться Юля. Я в неї запитую чи вона до нас приходила? На що вона відмовляла — звісно, я ж повинна слідкувати за квартирою, глянути як вона. Я одного не розумію, що дивитися тут. Рослин у нас практично нема, домашніх тварин тим більше. Я була переконана, що вона за цих три тижні ні разу не заходила до нас додому. А, виявляється, стабільно приходила раз на три дні. Кожний раз нове заняття, то вікна вимивала, то палаци чистила, пилюку всюди протерла, підлоги мила, речі всі пересклала. Я мала подякувати б, але чесно, замість слів вдячності, хочеться насваритися.

Вона так і не віддала нам ключі. Натомість приходила тоді, коли ні в кого вдома не було.

– Я ж просто онуків хотіла побачити, — виправдовувалася Катерина Петрівна. – Ось принесла солодощі, поклала на стіл та й пішла собі.

blog.matrimoni.it

Так на столі кожний день щось було, то шоколад або банани, тортик, але Юля попросила більш такого не робити та повернути ключі.

– Ой, не треба мені той ключ, віддам його вам! – фиркнула свекруха. Але цього так і не сталося.

А от тепер прийшла господарювати на кухні.

– Чесно, мій терпець урвався — скаржиться Юля — Довго не думаючи, на одному подиху виговорила я все, що думаю про неї та її походеньки в нашу квартиру, дещо на підвищених тонах, і сказала, щоб негайно віддала ключі та йшла додому.

– Що ти собі думаєш? Хіба це нормально, щоб ти з моєю матір’ю так говорила. Зі своїми батьками ти так собі не дозволяєш поводитися! – бурчить чоловік.

– Але ж мої батьки теж собі не дозволяють от так нахабно приходити та господарювати в нашій квартирі.

Чоловік наказав дружині, аби та негайно вибачилася перед свекрухою. Юля не збирається цього робити.

Оцініть статтю
Дюшес
Мою кухню окупувала свекруха і тепер мій чоловік не хоче зі мною розмовляти!