Мудрі й корисні поради улюбленому сину від батька в день уродин

На день народження після усіх привітань батько звернувся до уродинника такими словами:

«Мій улюблений сину, дам тобі кілька мудрих порад, які знадобляться тобі в житті. Вони будуть твоїм дороговказом. У важкі миті вони виведуть тебе на істинну дорогу.

Ніколи не кидай слів на вітер. Ніколи! Також не кажи неправдивих компліментів. По іншому тобі перестануть вірити. Ти ж не балакун і не циркач.

Поважай жінок, прощай їм помилки, з повагою стався до них. Чому? Тому що ти мужчина. А мужчина мусить бути сильним і поблажливим.

Ніколи не жалій себе. Жалість – це уділ слабких людей. А ти ж мужчина! Ти повинен бути завжди сильним.

Завжди думай власною головою. Завжди! Не звертай уваги на те, що говорять інші. Ти повинен мати власну думку на все. При цьому дослухайся до мудреців.

 Не май справи з легковажними жінками. Будь розважливим. Стосунки з такими жінками не приведуть до чогось доброго, лише можуть нашкодити тобі. Такі жінки не для тебе, сину!

 Завжди бери на себе відповідальність за всі свої слова і поступки. Будь відповідальним передовсім перед собою, також перед іншими людьми і перед самим Богом. Тому, перш ніж щось зробити чи сказати, думай, чи варто це робити.

 Не легковаж. Життя неможливе без помилок. Помиляються усі. Але вмій визнати власну помилку. За можливості, виправ її і не повторюй більше. Хай кожен проступок буде для тебе уроком, щоб ти міг далі йти в житті впевнено. Живи далі.

 Допомагай іншим людям. Роби це щиро і не очікуй подяки. Усе добро повернеться до тебе сторицею. Керуйся передовсім розумом, а не серцем.

 Навчися у будь-якому випадку перемагати свій страх. Це дасть тобі можливість досягати успіху у всіх починаннях. Завжди йди вперед. Не зупиняйся.

Будь, сину, щасливим! Це дасть тобі крила в житті. Якщо ти дослухаєшся до моїх порад, то у тебе складеться все добре. На своєму шляху зустрінеш справжню жінку, яка полюбить тебе. Ти її обов’язково впізнаєш. Ти будеш щасливим з нею. Ти матимеш все, що потрібно твоїй душі. Чого я тобі щиро бажаю».

Оцініть статтю
Дюшес
Мудрі й корисні поради улюбленому сину від батька в день уродин