“Мужчина тицьнув пальцем у живіт вагітної, який був за сантиметр від його носа”

Ця історія трапилася в метро. Нещодавно довелося спостерігати доволі дику сцену. Був час пік. Вагони були переповнені.  У салоні стояла вагітна жінка. Животик випинався вже добряче. З моїх міркувань, до народження залишилося зовсім не багато. Прямо перед нею розкинувся на половину сидіння товстенький мужчина і вдавав вигляд, що не бачить вагітної.

Поїзд мчить, підбираючи все нових пасажирів.  Люди ущільнюються. Жіночка все ближче і ближче наближається до сидячого мужчини. Джентльмен вдає, що не бачить жінки, яка скоро своїм животом впреться йому прямо в ніс.

Зрештою вона опинилася за сантиметр від його носа. І тут він піднімає голову і вимовляє лиш кілька слів. Але яких! Він ще й до того тицьнув пальцем трохи нижче пояса жінки, що стояла, заявивши: «Відсуньте від мене це!».

У нього й гадки не було, щоб поступитися цій жінці місцем. Навпаки! Чоловік вважав себе ще й ображеним, бо, бачте, його ніс опинився надто близько до її живота.

Майбутня матуся все-таки не втрималася і вирішила себе трохи захистити. Вона обурилася і доволі різко висловилася на адресу мужчини, що сидів поряд.

Неподалік від них стояв молодий хлопець спортивної статури. Він не втримався, рушив до того мужчини, взяв його за комір і нахабу, що не міг терпіти ні дітей, ні вагітних, він підняв з місця і просто викинув з вагона на зупинці.

Пасажири в вагоні вмовкли. Наче й не вони були причетні також до цього інциденту, правда – німим спостереженням. Коли все вляглося, пасажири зашуміли:

– Як таке може бути, щоб жінці в положенні мужчини не давали місце?! Це ж не повага!

І справді – неповага!

Оцініть статтю
Дюшес
“Мужчина тицьнув пальцем у живіт вагітної, який був за сантиметр від його носа”